reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A więc dziewczyny tak dzisiaj to mój 53 dc nigdy tak nie miałam wczoraj same widziałyscie na moim teście 2 kreseczki ale okazał się fałszywie dodatni byłam dzisiaj u ginekologa i ciąży nie ma 😭🤷‍♀️ udało mi się wepchnąć na siłę jestem tak zła jak chyba nigdy i chyba się poddaje nie mam już siły 😔 młoda już nie jestem i chyba nie jest mi dane zostać mamą 😭😭
możesz mi pokazać te kreseczki? Ciężko mi się będzie doszukać ...
A betę robiłaś?
 
reklama
A więc dziewczyny tak dzisiaj to mój 53 dc nigdy tak nie miałam wczoraj same widziałyscie na moim teście 2 kreseczki ale okazał się fałszywie dodatni byłam dzisiaj u ginekologa i ciąży nie ma 😭🤷‍♀️ udało mi się wepchnąć na siłę jestem tak zła jak chyba nigdy i chyba się poddaje nie mam już siły 😔 młoda już nie jestem i chyba nie jest mi dane zostać mamą 😭😭
Wiem co czujesz 😰 Najgorsze, że już miałaś nadzieję. Wiem, że teraz to cię nie pocieszy, ale niedługo zacznie się nowy cykl i będziesz mogła zacząć starania od nowa. I kiedyś na pewno się uda. Też nie jestem młoda. Pewnie rok starsza od ciebie, ale ciągle mam nadzieję.
 

Załączniki

  • 20200921_165725.jpg
    20200921_165725.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 122
Takie jasne kreski mogą świadczyć o wczesnej ciąży której nie będzie widać na usg!
A więc dziewczyny tak dzisiaj to mój 53 dc nigdy tak nie miałam wczoraj same widziałyscie na moim teście 2 kreseczki ale okazał się fałszywie dodatni byłam dzisiaj u ginekologa i ciąży nie ma [emoji24][emoji2368] udało mi się wepchnąć na siłę jestem tak zła jak chyba nigdy i chyba się poddaje nie mam już siły [emoji17] młoda już nie jestem i chyba nie jest mi dane zostać mamą [emoji24][emoji24]
 
reklama
A ktoś tu w okolicach 30dc?

Ja mam wrażenie, że jak znów się staramy i chcemy maluszka to mi się cykle znów wydłużają...
Miałam tak z synem zaczęliśmy się starć i wszystko mi się zaczęło psuć 😏
 
Do góry