reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Niestety od stycznia cykle mi się porozjeżdżały totalnie lecz nie wiem może akurat wiele czynników wpłynęło na tym w tym też drugi cykl po biochemicznej..
jakby mi się rozjechały cykle, to bym poczekała do tego większego przesunięcia i wtedy zrobiła test, albo betę. Ja mam akurat w miarę regularne, zwykle 28-32 dni i dopiero od tego 32 dnia liczę, ze się spóźnia. Raz jak byłam bardzo młoda z niewyjaśnionych przyczyn okres spóźniał mi się 2 tygodnie i poszłam prosto do lekarza 😉
 
U mnie ,
Dziewczyny @ spóźniona 4 dni dziś 33 dc. Na testach biel viziraa nawet o czułości 10mlu wykonane dziś rano. Śluz do kilka dni przed planowana ido jej dnia (piątek) był wodnisty biały typowy jak śluz przed nadchodząca Miesiączka a od dnia kiedy się spóźnia śluz się zmienił jest biały kleisty nie wiem czy jakaś infekcja się się wdala chodź nic mnie nie piecze nie swędzi brzydkiego zapachu też nie mam... Żadnych dolegliwości jak zwykle piersi pełniejsze i cięższe jak przed okresem. Pogodziłam się z tym że w tym cyklu nici ale ten śluz nie wiem czy znowu się przesunął ten cykl ale znowu o ile... Nie chcę bety robić bo i tak nic z tego
(jedynie głową od 3 dni boli wieczorem w jednym miejscu i zawsze jak boli głowa to tylko w tym jednym miejscu, ale nie przypisuje tego bólu do żadnego objawu pewno przez pogodę...)
Jestem skołowana 😔🤷‍♀️

U mnie 34dc i też dziś robiłam i biel...
Mnie jedynie coś pika jakby igiełki koło lewego jajnika a prawy znów dziwnie ciągnie ... I człowiek myśli eh ...
 
reklama
A więc dziewczyny tak dzisiaj to mój 53 dc nigdy tak nie miałam wczoraj same widziałyscie na moim teście 2 kreseczki ale okazał się fałszywie dodatni byłam dzisiaj u ginekologa i ciąży nie ma 😭🤷‍♀️ udało mi się wepchnąć na siłę jestem tak zła jak chyba nigdy i chyba się poddaje nie mam już siły 😔 młoda już nie jestem i chyba nie jest mi dane zostać mamą 😭😭
 
Do góry