reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No i mam wieczorne brązowe plamienie :(
A dzisiaj dopiero 24 dzień cyklu (cykle 27-28 dniowe od paru lat).
Niby czułam, że przyjdzie ale jakoś się łudziłam 😥 pewnie jutro się rozkręci
 
reklama
No i mam wieczorne brązowe plamienie :(
A dzisiaj dopiero 24 dzień cyklu (cykle 27-28 dniowe od paru lat).
Niby czułam, że przyjdzie ale jakoś się łudziłam 😥 pewnie jutro się rozkręci

Przykro mi... Też z każdym miesiącem czekanie na @ myślę udało się , nakręcam się a potem lipa...

U mnie cykle coś czuję , że znów się wydłużają ... Miałam co 29/30, ostatnio 32/33 a teraz 34dc jutro 35dc i cisza 😑
 
Dziewczyny, u mnie dziś 27dc, drugi dzień pobolewanie w dole brzucha, cykl miał być bezowulacyjny wg gina (usg w 13dc), jutro powinna być @.
Dzis rano miałam dużo śluzu, typowo płodnego jak poszłam do WC, więc myślę sobie, dziwna sytuacja. Zadnych plamień, sluz jak na owu, a ja czekam na okres (zwykle cykle 27-29 dni i 3 dni przed już plamienia). Zrobiłam test owu i ciążowy 🙈 owulacyjny mega mocna kreska testowa, a ciążowy biel vizira. Kobiecy organizm to dla mnie mega zagadka 🙈
A powiedz liczysz te plamienia, że to jest początek @ i 1 dzień cyklu czy dopiero jak pojawi się krew? Miałam takie plamienia w tym mcu i nie wiedziałam kiedy liczyć 1 dzień cyklu 🙂. I trzymam kciuki za 2 kreseczki na teście ciążowym 😊🍀
 
reklama
Dziewczyny, które miały zabieg histeroskopii. Musiałyście stosować się do takich zalecen? W moim przypadku szpital na polnej w Poznaniu.
Screenshot_20200923_041710.jpeg
 
Do góry