reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja również trzymam kciuki 😊😊 wierzę że się uda. Tamten cykl uczyliśmy się a w tym już się uda 😊
Ja mam problemy z niepekajacymi pęcherzykami mimo leków na stymulację i zastrzykow wiec nie mam w sobie już tego optymizmu- nawet zapisałam się do kliniki na in vitro ale daje sobie szanse do grudnia ;) musimy myśleć pozytywnie! Wam na pewno się szybciej uda.
 
My w tym cyklu bardzo na spokojnie, w sumie kochaliśmy się tylko jak mieliśmy ochotę 😁 u nas to i tak codziennie lub co drugi dzień, więc bez sensu się nakręcać. Zgłupiałam, bo 2 razy w odstępie 3-4 dni miałam objawy typowe dla owulacji i w sumie pierwszy raz nie mam pojęcia kiedy ta owulacja była 🙊😂 uzupełniam żelazo i wit. D3 ... Zobaczymy 🙂 w przyszłym tygodniu konsultacja w klinice niepłodności
 
Ja niestety nie pomogę bo ja piję olej (nie umiem połykać tabletek [emoji85]) ale z tego co wiem olej z wiesiołka trzeba trzymać w lodówce żeby nie stracił swoich wartości odżywczych ciekawe jak to się ma do wiesołka w kapsułkach? [emoji848]
Nie wiem jak w Pl ale olej z wiesiołka stoi na półkach więc raczej nie trzeba trzymać go w lodówce a olej z wiesiołka w kapsułkach można trzymać w temperaturę pokojowej (nie na słońcu).
 
A ja L4 bo przeziębienie.... 5 dni po ostatnim stosunku z którego mogło coś być dopadło mnie przeziębienie i myślę sobie że może zaszkodzić ewentualnym próbą zagnieżdżania itp...
 
Ja w pierwszej ciąży byłam mega przeziebiona jeszcze zanim zrobiłam test i wiesz co przeczytalam, że jak organizm jest osłabiony to łatwiej zajść w ciążę, już nie pamiętam jakie było wytłumaczenie tej tezy, ale u mnie się sprawdziło :) także trzymam kciuki [emoji110]
A ja L4 bo przeziębienie.... 5 dni po ostatnim stosunku z którego mogło coś być dopadło mnie przeziębienie i myślę sobie że może zaszkodzić ewentualnym próbą zagnieżdżania itp...
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży byłam mega przeziebiona jeszcze zanim zrobiłam test i wiesz co przeczytalam, że jak organizm jest osłabiony to łatwiej zajść w ciążę, już nie pamiętam jakie było wytłumaczenie tej tezy, ale u mnie się sprawdziło :) także trzymam kciuki
emoji110.png
Pokrzepiające:(( oczywiście nie biorę kekiw
Ja też słyszałam, że organizm tak reaguje czasami na zapłodnienie czyli przeziębieniem :)
 
Do góry