reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To my tylko 2 razy i to 3 dni przed owu [emoji53] jestem ciekawa czy coś z tego będzie.

Ktoś pisał kiedyś że jak ma się udać to i raz wystarczy [emoji848] coś jak z kupowaniem losów na loterie, jeden wykupi połowę losów i nic nie wygra a drugi kupi jeden za 3 zł i od razu 6 trafiona [emoji16] może akurat poczekają u ciebie te 3 dni, to jeszcze nie tak dużo..
 
reklama
Ktoś pisał kiedyś że jak ma się udać to i raz wystarczy [emoji848] coś jak z kupowaniem losów na loterie, jeden wykupi połowę losów i nic nie wygra a drugi kupi jeden za 3 zł i od razu 6 trafiona [emoji16] może akurat poczekają u ciebie te 3 dni, to jeszcze nie tak dużo..
My w tamtym cyklu codziennie, ale w tym stwierdziłam, że nie będę się aż tak nakręcać i będzie co 2 dni, a w czasie owu codziennie. Mam testy owu z allegro i z apteki i będę robić dwa na raz. Już nie mogę się doczekać [emoji16] przynajmniej tutaj są dwie kreski [emoji846]
 
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi, już teraz rozumiem. W ciągu tego roku, jakoś na początku, najdłuższy mój cykl to było 29 dni, reszta 25 no max 26 dni i to też chyba raz czy dwa. Więc pewnie jak jutro nie przyjdzie to spóźnienie będzie od soboty bo to będzie wtedy nowy najdłuższy cykl. No to dobrze, że też tak macie bo już się bałam, że coś u mnie się pokićkało :D jeszcze raz dziękuję bardzo 😊
 
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi, już teraz rozumiem. W ciągu tego roku, jakoś na początku, najdłuższy mój cykl to było 29 dni, reszta 25 no max 26 dni i to też chyba raz czy dwa. Więc pewnie jak jutro nie przyjdzie to spóźnienie będzie od soboty bo to będzie wtedy nowy najdłuższy cykl. No to dobrze, że też tak macie bo już się bałam, że coś u mnie się pokićkało :D jeszcze raz dziękuję bardzo 😊
Też się nad tym glowilam wtedy ,i myślałam że mam jakieś zaburzenia 😂😂 w głowie :p
 
reklama
Do góry