reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Różnie piszą w internecie, ale ja sporo na ten temat przekopałam jak się starałam i korzystałam z publikacji naukowych i wyników badań zagranicznych, dlatego napisałam co wtedy ustaliłam :)
To prawda, dlatego skończyłam cokolwiek czytać, bo mozna dostac do głowy :/
Jednak stwierdzam, ze wszystko jest mozliwe u nas kobiet...
 
reklama
Ja W dni płodne i owulacje zamierzam codziennie działać :) dziś 9 dc także już powoli zaczynamy :) od jutra wieczór robię testy owu, dziś ananas zjedzony (powiem Wam że jak obkrawałam mojemu i synowi środki to wszystkie zjadłam ) :) no i winko się chłodzi taki swojskie :)
W poprzednim cyklu staraliśmy się co drugi albo trzeci dzień i nic nie wyszło. A wyniki mam wzorowe, magnez kwas foliowy, witaminę D i b12 suplementuje od 3 miesięcy.
Ja wino wypilam raz i zasnelam 🤣
Takze to nie dla mnie,ale wcinam tego ananasa 🙄
 
Robię te testy owu. Kreska testowa jeszcze nie jest tak ciemna jak kontrolna, i zaczęłam niedawno odczuwać jajnik. Jak podczas owu. Nic z tego nie rozumiem 😤😤😤 pomocy!!
 
Robię te testy owu. Kreska testowa jeszcze nie jest tak ciemna jak kontrolna, i zaczęłam niedawno odczuwać jajnik. Jak podczas owu. Nic z tego nie rozumiem 😤😤😤 pomocy!!
Wiesz, ja tym testom do konca nie wierze, najlepiej wsluchaj sie w siebie.
Ktoras dziewczyn pisala pare dni temu, ze te paskowe nie wyszly jej wcale pozytywne, a inne tak...
Ja mimo, ze robie testy, to obserwuje bacznie siebie, śluz i inne typowe objawy owu. Np dzis jestem taka jakby wzdeta, to u mnie zawsze objaw zbliżającej sie owulacji...cale podbrzusze mam takie "napompowane", tak wiec działam;)
 
reklama
Wiesz, ja tym testom do konca nie wierze, najlepiej wsluchaj sie w siebie.
Ktoras dziewczyn pisala pare dni temu, ze te paskowe nie wyszly jej wcale pozytywne, a inne tak...
Ja mimo, ze robie testy, to obserwuje bacznie siebie, śluz i inne typowe objawy owu. Np dzis jestem taka jakby wzdeta, to u mnie zawsze objaw zbliżającej sie owulacji...cale podbrzusze mam takie "napompowane", tak wiec działam;)
U mnie identycznie🙂 też jestem wzdęta i czuje owulację. Ale z ciekawości zrobię te testy jeszcze kilka dni.
 
Do góry