reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kochana,ja mialam "okres"dwa miesiace ciazy...dlatego dowiedzialam sie o niej w 13 tyg ;) a co to bylo?nie wiem, skonczylo sie samo,ciaza wzorowa, dziecko zdrowe..
Ja też tak miałam i gdyby nie kontrolna wizyta u gin nie wiedziałabym że byłam w ciąży, niestety ciąża się zakończyła w 14tc. I po wizycie u gin który mi oznajmił ze jestem w ciąży z ciekawości zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Możliwe że był felerny test ale tego się już nie dowiem. Dodam że mi w 3 ciazach wogule testy nie wychodziły.
 
reklama
Ja też tak miałam i gdyby nie kontrolna wizyta u gin nie wiedziałabym że byłam w ciąży, niestety ciąża się zakończyła w 14tc. I po wizycie u gin który mi oznajmił ze jestem w ciąży z ciekawości zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Możliwe że był felerny test ale tego się już nie dowiem. Dodam że mi w 3 ciazach wogule testy nie wychodziły.
Wlasnie dlatego ja teraz tez zrobilam test,mimo plamienia..wyszedl negatywny, a ja sie czuje typowo jak w ciąży, no ale moze mam letnie przesilenie 😆
 
Dziewczyny moje kochanie! W tym cyklu chce spróbować działać jakoś inaczej. Powiedziecie jak to u was wygląda z sexem? Ile dni przed owu sie wstrzymujecie? I ile dni po owulacji najlepiej działać.
Bo ja juz z głupialam. Enty cykl z rzędu i nic.
Mam nadzieję że teraz prolaktyna będzie dobra i wkoncu sie uda.
Ja W dni płodne i owulacje zamierzam codziennie działać :) dziś 9 dc także już powoli zaczynamy :) od jutra wieczór robię testy owu, dziś ananas zjedzony (powiem Wam że jak obkrawałam mojemu i synowi środki to wszystkie zjadłam ) :) no i winko się chłodzi taki swojskie :)
W poprzednim cyklu staraliśmy się co drugi albo trzeci dzień i nic nie wyszło. A wyniki mam wzorowe, magnez kwas foliowy, witaminę D i b12 suplementuje od 3 miesięcy.
 
Dziewczyny moje kochanie! W tym cyklu chce spróbować działać jakoś inaczej. Powiedziecie jak to u was wygląda z sexem? Ile dni przed owu sie wstrzymujecie? I ile dni po owulacji najlepiej działać.
Bo ja juz z głupialam. Enty cykl z rzędu i nic.
Mam nadzieję że teraz prolaktyna będzie dobra i wkoncu sie uda.
Ja postanowilam dzialac co dwa dni...i zobaczymy. Moze jak zblizy sie owu, to wtedy dziennie.
 
Ja przytoczylam tylko to,co sama ostatnio wyczytałam w związku z moim dziwnym okresem, poczytalam pare wypowiedzi lekarzy i wszedzie tłumaczyli, ze to plamienie implantacyjne moze przypasc w terminie miesiaczki lub blisko niej...
Jak jest?nie wiem, ale wiem, organizm kobiecy i cale te cykle sa niezbadane ;)
Różnie piszą w internecie, ale ja sporo na ten temat przekopałam jak się starałam i korzystałam z publikacji naukowych i wyników badań zagranicznych, dlatego napisałam co wtedy ustaliłam :)
 
Ja W dni płodne i owulacje zamierzam codziennie działać :) dziś 9 dc także już powoli zaczynamy :) od jutra wieczór robię testy owu, dziś ananas zjedzony (powiem Wam że jak obkrawałam mojemu i synowi środki to wszystkie zjadłam ) :) no i winko się chłodzi taki swojskie :)
W poprzednim cyklu staraliśmy się co drugi albo trzeci dzień i nic nie wyszło. A wyniki mam wzorowe, magnez kwas foliowy, witaminę D i b12 suplementuje od 3 miesięcy.
Ja też znowuż w tym miesiącu spróbuję z ananasem, winem, zupami ciepłymi bo to ponoć bardzo ważne żeby jeść ciepłe posiłki po owualcji.
Ale kocioł w pracy bede miała więc sama ciekawą jestem jak to będzie.
I mam prenatal uno, Wiesiołek i omegę 3.
 
reklama
Do góry