reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja zgłupiałam...
Czy mi testy owu nie pokażą? Pewnie mimo pregnylu znowu nie poszło jak trzeba, ja chyba odpuszczę te monitoringi, zastrzyki, testy... Do tego kłótnia z rana z moim K. Chciałam go "wykorzystac", a on powiedział, że zmęczony i wstał z łóżka, chyba ma jyz dość tego starania...
Screenshot_20200823_203014.jpg
 
reklama
Ja zgłupiałam...
Czy mi testy owu nie pokażą? Pewnie mimo pregnylu znowu nie poszło jak trzeba, ja chyba odpuszczę te monitoringi, zastrzyki, testy... Do tego kłótnia z rana z moim K. Chciałam go "wykorzystac", a on powiedział, że zmęczony i wstał z łóżka, chyba ma jyz dość tego starania...
Zobacz załącznik 1166923
A ten ostatni nie jest pozytywny?? Mój mi obiecał że zrobi wszystko, żebym była mamusią majową, więc jest zawsze i wszędzie chętny 🙂🙂 Wcześniej też czasami był zmęczony.
 
Ja też znowuż w tym miesiącu spróbuję z ananasem, winem, zupami ciepłymi bo to ponoć bardzo ważne żeby jeść ciepłe posiłki po owualcji.
Ale kocioł w pracy bede miała więc sama ciekawą jestem jak to będzie.
I mam prenatal uno, Wiesiołek i omegę 3.
Wolałabym mieć kocioł w pracy i nie myśleć o tym tak intensywnie. Jak siedzę na wolnym to jestem bardziej rozdrażniona i się skupiam tylko na tym. Muszę czymś głowę zająć :)
 
Ja zgłupiałam...
Czy mi testy owu nie pokażą? Pewnie mimo pregnylu znowu nie poszło jak trzeba, ja chyba odpuszczę te monitoringi, zastrzyki, testy... Do tego kłótnia z rana z moim K. Chciałam go "wykorzystac", a on powiedział, że zmęczony i wstał z łóżka, chyba ma jyz dość tego starania...
Zobacz załącznik 1166923
Kurde, ja bym powiedziała, ze ten 10 i 12 jest pozytywny 😳
A z 12tego na pewno ;)
 
Ja zgłupiałam...
Czy mi testy owu nie pokażą? Pewnie mimo pregnylu znowu nie poszło jak trzeba, ja chyba odpuszczę te monitoringi, zastrzyki, testy... Do tego kłótnia z rana z moim K. Chciałam go "wykorzystac", a on powiedział, że zmęczony i wstał z łóżka, chyba ma jyz dość tego starania...
Zobacz załącznik 1166923

Mi też się wydaje, że ostatni, ale słabo ogarniam testy.
Mój mąż jak słyszy coś o owulacji, seksie na zawołanie i bez spontatu to od razu też mu się odechciewa, staram się o tym nie gadać 🙄
 
Mi też się wydaje, że ostatni, ale słabo ogarniam testy.
Mój mąż jak słyszy coś o owulacji, seksie na zawołanie i bez spontatu to od razu też mu się odechciewa, staram się o tym nie gadać 🙄
Ja jak powiedziałam swojemu że będzie musiał niedługo codziennie być w gotowości to się zapytał "A teraz to nie mogę?" :) Ale zobaczymy co czas przyniesie bo miesiąc temu to jego częściej głowa bolała niż mnie przez cały nasz związek 🤣🤣🤣
 
Wolałabym mieć kocioł w pracy i nie myśleć o tym tak intensywnie. Jak siedzę na wolnym to jestem bardziej rozdrażniona i się skupiam tylko na tym. Muszę czymś głowę zająć :)
Ja w tym cyklu odpuszczam mierzenie temp etc, i cały ten stres, bo się wykończyć można 😵 plamienie się rozkręciło więc ten cykl w trąbe😪
 
reklama
Do góry