reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja mam właśnie wyrzuty sumienia .... Bo przyjechała szwagierka z winkiem nie chciałam się tłumaczyć, że czekam na okres bo nie gadam o tym z rodziną za bardzo, bo pewnie myślą że swiruje... Więc napilam się wina, tej małpy dalej nie ma, ciągle czuję że już teraz przyszła, a tu susza .... czemu nie ma jej w terminie. Już tak ładnie cykle były regularne...
 
reklama
W dniu spodziwanej miesiączki czułam się tak jakbym miała ją dostać, ucisk w podbrzuszu który mijał i przychodził, ból piersi mam co miesiąc, ale tym razem był podwojony i najbardziej zauważalna zmiana, huśtawka nastroju. Z nudów obejrzałam film na Netflix, nie był jakoś bardzo rozczulający, a szlochałam przez godzinę i nie mogłam się opanować, nawet nie wiedziałam dlaczego płaczę. Wtedy w głowie zaświeciła mi się lampka aby pójść po test, a przyznam szczerze nie wierzyłam w ten cykl, dlatego testowałam dopiero 6 dni po terminie @. Trzymam za Twoje dwie kreseczki! <3
A testowalas wcześniej ?
 
robiłam też test ciążowy z moczu dla pewności i wyszedł pozytywny. ja wlansie w dzień odstawienia dupka mialam bete 69. więc myślę że na teście tym czułym powinnien jakis cień kreski juz byc
Ale u mnie już po wszystkim beta po paru dniach zaczęła spadać.
odstawilam duphaston i czekam na okres [emoji846]
Także działamy dalej i trzymam za Ciebie kciuki [emoji8]
Oo dzięki! Robiłaś też test ciążowy?? Wyszedł Ci pozytyw?? Ja dzisiaj zrobiłam test i biel bieli no i odstawiłam dupka. Ciekawa jestem czy dobrze zrobiłam czy jeszcze beta za mała na test z moczu.
 
A ja mam właśnie wyrzuty sumienia .... Bo przyjechała szwagierka z winkiem nie chciałam się tłumaczyć, że czekam na okres bo nie gadam o tym z rodziną za bardzo, bo pewnie myślą że swiruje... Więc napilam się wina, tej małpy dalej nie ma, ciągle czuję że już teraz przyszła, a tu susza .... czemu nie ma jej w terminie. Już tak ładnie cykle były regularne...
Ja właśnie pije piwo. @ ma być w poniedziałek. Szczerze przez pierwsze cykle się pilnowałam z piciem, ale ile można. Ciągle myślałam, a jak jestem w ciąży. Teraz już to zlewam. I tak na takim etapie alkohol nie ma wpływu na dziecko.
Ja z rodziną też nie rozmawiam o tym, że się staramy. To tylko nasza sprawa. Nawet nie wiedzą. Bo nie chcę słuchać komentarzy teściowej.
I nie miej wyrzutów sumienia. Jak byś była w ciąży to na tym etapie 1 lampka nie zaszkodzi.
 
Dziewczyny pomóżcie bo mam zagwostke :)
Mianowicie robiłam testy owu nawet pisalyscie że to pozytyw Ale żeby dla pewności zrobić jeszcze. Więc pozytyw teoretycznie był w 16dc to zrobiłam jeszcze dwa kolejne były raczej blade i dziś mówię A zrobię dla pewności. I jest najciemnejszy ze wszystkich. Aplikacja już od wczoraj pokazuje że po dniach plodnych, ja też nie czuje żadnych objawów.
Nie mierze temperatury, operuje tylko na testach i obserwacji siebie.
Powiedzcie co o tym myślicie?
Po lewej na zdjęciu ten z dzisiaj. A po prawej ten "niby" pozytywny.
 

Załączniki

  • 20200902_204704.jpg
    20200902_204704.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 74
Dziewczyny pomóżcie bo mam zagwostke :)
Mianowicie robiłam testy owu nawet pisalyscie że to pozytyw Ale żeby dla pewności zrobić jeszcze. Więc pozytyw teoretycznie był w 16dc to zrobiłam jeszcze dwa kolejne były raczej blade i dziś mówię A zrobię dla pewności. I jest najciemnejszy ze wszystkich. Aplikacja już od wczoraj pokazuje że po dniach plodnych, ja też nie czuje żadnych objawów.
Nie mierze temperatury, operuje tylko na testach i obserwacji siebie.
Powiedzcie co o tym myślicie?
Po lewej na zdjęciu ten z dzisiaj. A po prawej ten "niby" pozytywny.
Nie pomogę bo u mnie już jest ledwo widoczna kreska. Nigdy tak nie mialam. Ale ja bym dziś i jutro na wszelki wypadek zaciągnęła męża do łóżka.
 
Dziewczyny pomóżcie bo mam zagwostke :)
Mianowicie robiłam testy owu nawet pisalyscie że to pozytyw Ale żeby dla pewności zrobić jeszcze. Więc pozytyw teoretycznie był w 16dc to zrobiłam jeszcze dwa kolejne były raczej blade i dziś mówię A zrobię dla pewności. I jest najciemnejszy ze wszystkich. Aplikacja już od wczoraj pokazuje że po dniach plodnych, ja też nie czuje żadnych objawów.
Nie mierze temperatury, operuje tylko na testach i obserwacji siebie.
Powiedzcie co o tym myślicie?
Po lewej na zdjęciu ten z dzisiaj. A po prawej ten "niby" pozytywny.
No faktycznie mocniejszy 🤔
 
Dziewczyny pomóżcie bo mam zagwostke :)
Mianowicie robiłam testy owu nawet pisalyscie że to pozytyw Ale żeby dla pewności zrobić jeszcze. Więc pozytyw teoretycznie był w 16dc to zrobiłam jeszcze dwa kolejne były raczej blade i dziś mówię A zrobię dla pewności. I jest najciemnejszy ze wszystkich. Aplikacja już od wczoraj pokazuje że po dniach plodnych, ja też nie czuje żadnych objawów.
Nie mierze temperatury, operuje tylko na testach i obserwacji siebie.
Powiedzcie co o tym myślicie?
Po lewej na zdjęciu ten z dzisiaj. A po prawej ten "niby" pozytywny.
Dla pewności lepiej się starajcie 😊
 
reklama
Oj no to szkoda! To działamy dalej. U mnie żadnego cienia więc nie liczę na cud.
robiłam też test ciążowy z moczu dla pewności i wyszedł pozytywny. ja wlansie w dzień odstawienia dupka mialam bete 69. więc myślę że na teście tym czułym powinnien jakis cień kreski juz byc
Ale u mnie już po wszystkim beta po paru dniach zaczęła spadać.
odstawilam duphaston i czekam na okres [emoji846]
Także działamy dalej i trzymam za Ciebie kciuki [emoji8]
 
Do góry