reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kochane, udało się. W sierpniu minęło dokładnie 12 miesięcy starań. Nadal jestem w szoku, nogi mi się trzęsą, ale udało się!!! Jestem również po pierwszej wizycie u ginekologa, początek 6tyg, pęcherzyk widoczny 6,5mm, jeszcze nie widać zarodka, w przyszłym tygodniu już go zobaczę, trzymajcie kciuki! Z betą ginekolog kazała mi się wstrzymać do potwierdzenia, że Dzidza znajduje się w pęcherzyku. Nie mogę uwierzyć. Trzymam za Was kciuki, obyście jak najszybciej dołączyły do mnie, i modlę się aby pęcherzyk nie okazał się pusty. :D Zobacz załącznik 1171320Zobacz załącznik 1171326
Gratuluje ♥️♥️Jakie miałaś objawy ?:) ja czekam na miesiączkę , jestem pare dni przed i chętnie wysłucham , a raczej poczytam o Twoich pierwszych objawach :)
 
reklama
U mnie z bety 100 po tygodniu było 27.
W drugiej ciąży z 400 po 2 dniach 200.
To nie działa tak szybko...

Obstawiam błąd labo. Albo z pierwsza beta się pomylili, albo z drugą, jak koleżanka jest po terminie okresu to może pomylili się z tą drugą beta!!!!

To sie rzadko zdarza a ja jestem zawsze sceptyczna i raczej na zimno oceniam sytuację, ale taki spadek bety???? Nie wydaje mi się to prawdopodobne...


Moze niech się inne dziewczyny wypowiedzą, bo mi coś tu błędem śmierdzi [emoji2368]

U mnie z 1688 po 48h spadła na 566 🤔
 
Nie z moczu nie robiłam, bo gin przepisała Mi luteinę która miałam cały czas brać aż do tego poniedziałku i od razu zrobić betę ( okres powinnam dostać wczoraj wiec w terminie @ to i tak mogłoby na zwykłym teście jeszcze nie wyjść) i jak beta wyszła pozytywna to miałam brać dalej, aż do wizyty u niej w gabinecie... kurczę chyba dam sobie czas do poniedziałku, albo pojawi się @ albo będę testować dalej [emoji2360] Bo dziś to już mam emocjonalny rollercoaster [emoji85]
Jak zrobisz test i bedzie pozytywny to będzie wiadomo,ze beta jest wyższa niż 0,3.
Ale spokojnie, odpocznij sobie. Rozumiem, że jesteś skołowana... Zrób to jak będziesz chciała [emoji6][emoji6][emoji6] my trzymamy kciuki!
 
Gratuluje ♥️♥️Jakie miałaś objawy ?:) ja czekam na miesiączkę , jestem pare dni przed i chętnie wysłucham , a raczej poczytam o Twoich pierwszych objawach :)
W dniu spodziwanej miesiączki czułam się tak jakbym miała ją dostać, ucisk w podbrzuszu który mijał i przychodził, ból piersi mam co miesiąc, ale tym razem był podwojony i najbardziej zauważalna zmiana, huśtawka nastroju. Z nudów obejrzałam film na Netflix, nie był jakoś bardzo rozczulający, a szlochałam przez godzinę i nie mogłam się opanować, nawet nie wiedziałam dlaczego płaczę. Wtedy w głowie zaświeciła mi się lampka aby pójść po test, a przyznam szczerze nie wierzyłam w ten cykl, dlatego testowałam dopiero 6 dni po terminie @. Trzymam za Twoje dwie kreseczki! <3
 
Kochane, udało się. W sierpniu minęło dokładnie 12 miesięcy starań. Nadal jestem w szoku, nogi mi się trzęsą, ale udało się!!! Jestem również po pierwszej wizycie u ginekologa, początek 6tyg, pęcherzyk widoczny 6,5mm, jeszcze nie widać zarodka, w przyszłym tygodniu już go zobaczę, trzymajcie kciuki! Z betą ginekolog kazała mi się wstrzymać do potwierdzenia, że Dzidza znajduje się w pęcherzyku. Nie mogę uwierzyć. Trzymam za Was kciuki, obyście jak najszybciej dołączyły do mnie, i modlę się aby pęcherzyk nie okazał się pusty. :D Zobacz załącznik 1171320Zobacz załącznik 1171326
Gratulacje 😁
 
Kochane, udało się. W sierpniu minęło dokładnie 12 miesięcy starań. Nadal jestem w szoku, nogi mi się trzęsą, ale udało się!!! Jestem również po pierwszej wizycie u ginekologa, początek 6tyg, pęcherzyk widoczny 6,5mm, jeszcze nie widać zarodka, w przyszłym tygodniu już go zobaczę, trzymajcie kciuki! Z betą ginekolog kazała mi się wstrzymać do potwierdzenia, że Dzidza znajduje się w pęcherzyku. Nie mogę uwierzyć. Trzymam za Was kciuki, obyście jak najszybciej dołączyły do mnie, i modlę się aby pęcherzyk nie okazał się pusty. :D Zobacz załącznik 1171320Zobacz załącznik 1171326
Jak uwielbiam czytać i patrzeć na pozytywne testy!
Gratulacje ❤️
 
reklama
Do góry