reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja robiłam o 17, podobno rano jest niższy poziom lh niż wieczorem.


A u mnie dzisiejszy test owu biały jak śnieg. Mieliśmy poprawiać, ale wczoraj tak daliśmy czadu ze nie mogę już [emoji2356][emoji2368] a mój patrzy na mnie i mowi: tylko nie mów że dziś znowu seks... [emoji23]
I powiedz mi zaliczyłaś ten najciemniejszy do pozytywów czy normalnie jako negatyw?
 
reklama
Ale historia z tą ciąża i łyżeczkowaniem. 😱 A myślałam, że już mnie nic nie zdziwi w tej naszej służbie zdrowia po moich doświadczeniach.
Życzę dużo szczęścia dla Ciebie i dzidziusia, chociaż zdecydowanie już je macie. 😊

Magdusia88 to takie udane starania koniecznie muszą się skończyć owocnie. 😊
 
Ale naprawdę martwi mnie to wszystko, od początku kłuję mnie jajnik więcej lewy, pachwina i czasem prawy.. [emoji17][emoji17]
Byłam dziś tak zestresowana przed wizytą, a orzy kolejnej to zemdleje.
Ty się nie bój cp. Ja taką przeżyłam i nie miałam żadnych bóli, kłucia, ani w jajnikach, ani pachwinie ani nigdzie! Czułam się świetnie, tylko wrażliwa na zapachy bardzo byłam i piersi bolały tak, że przypadkowe dotknięcie powodowało łzy. Jak masz betę 1000 to naprawdę wczesna ciąża i jeszcze się doczekasz pięknej fasolki na USG! Głowa do góry, uśmiech na twarz, nie stresuj się i uwierz, że niedawno zaczęła się piękna, zdrowa ciąża!
 
Ty się nie bój cp. Ja taką przeżyłam i nie miałam żadnych bóli, kłucia, ani w jajnikach, ani pachwinie ani nigdzie! Czułam się świetnie, tylko wrażliwa na zapachy bardzo byłam i piersi bolały tak, że przypadkowe dotknięcie powodowało łzy. Jak masz betę 1000 to naprawdę wczesna ciąża i jeszcze się doczekasz pięknej fasolki na USG! Głowa do góry, uśmiech na twarz, nie stresuj się i uwierz, że niedawno zaczęła się piękna, zdrowa ciąża!
Staram się uwierzyć naprawdę ❤️❤️❤️
 
Ja robiłam o 17, podobno rano jest niższy poziom lh niż wieczorem.


A u mnie dzisiejszy test owu biały jak śnieg. Mieliśmy poprawiać, ale wczoraj tak daliśmy czadu ze nie mogę już [emoji2356][emoji2368] a mój patrzy na mnie i mowi: tylko nie mów że dziś znowu seks... [emoji23]
Moj za to od godziny mowi, ze jest słaby 🤔🥴
Ja mu dam slaby...
 
[GROUP=][/GROUP]
Dziewczyny ile dni mogą się pokazywać 2 kreski na teście owu?
Ja takie mocne miałam dokładnie 1 dzień. Potem już coraz słabsze. Choć moim zdaniem i tak nie były pozytywne 😐 ale się naczytałam o tych testach i nie za bardzo im wierzę. Dziewczyna do próbki moczu włożyła dwa i jeden był negatywny drugi pozytywny. Akurat mój był negatyw. Z Rosmanna pozytyw.
 
reklama
Do góry