reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja po poronieniu krwawilam aż dosłownie niecałą dobę [emoji23] miałam łyżeczkowania. Byłam przygotowana na conajmniej 2 tyg krwawienia, A tu na drugi dzień po zabiegu czysto [emoji848]
Wlasnie tez poczytalam...

Cudem jest tez to, ze poronienie 21 luty, okres 1 marzec? I zaraz kolejna ciaza i znowu poronienie, czyszczenie i zarodek zywy? Kupy sie to nie trzyma...po 9 dniach od czyszczenia to sie jeszcze krwawi...teoretycznie.
Eh nie nakrecam sie juz. ;)
 
reklama
A ja po poronieniu krwawilam aż dosłownie niecałą dobę [emoji23] miałam łyżeczkowania. Byłam przygotowana na conajmniej 2 tyg krwawienia, A tu na drugi dzień po zabiegu czysto [emoji848]

Roznie z tym bywa oczywiscie.
Ja poczytalam jej wszystkie wpisy i tylko podtrzymuje swoje zdanie.
I w sumie koncze temat,bo jak jest to tylko sama poczatkujaca wie :)
 
Polecam z całego serca dr Krzysztofa Hermana i dr Łukasza Jóźwiaka :) Obydwoje pracują w szpitalu na Żelaznej + przyjmują w różnych przychodniach w Warszawie :) Dr Jóźwiak robi mi certyfikowane USG, a dr Herman prowadzi ciążę - jest cudowny, ciepły, zawsze pamięta o moich prywatnych życiowych perypetiach i pyta się co tam jak tam, zawsze powie miłe słowo. Ostatnio powiedział, że jestem taka dzielna, że ze wszystkim sobie poradzę i z porodem też :D Niby nic, puste słowa a ile znaczą dla kobiety w ciąży :D
Dziękuję:) prywatnie przyjmuja czy na nfz? Jesli prywatnie to ile $? :
 
Dziewczyny pytanie mam do Was. Byłam dzisiaj u ginekologa, dostałam patyczek i mam sobie zrobić wymaz z szyjki w środę rano i zawieźć na badanie. Wypytałam się jak to zrobić, ale oczywiście nie pomyślałam żeby zapytać gdzie po pierwsze to zawieźć i po jakim czasie od pobrania wymazu. A dostałam do domu, bo mój ginekolog idzie na urlop :) Nie zadzwonię, bo już nikogo tam nie ma, a lekarz od jutra na urlopie :) Brawo ja 🤦‍♀️ Może któraś z Was będzie wiedzieć🤷‍♀️ A tak swoją drogą poszłam do innego lekarza, żeby coś doradził po tych poronieniach i jak zobaczył wyniki badań histopatologicznych to od razu zlecił ten wymaz, bo miałam stany zapalne w pobranych tkankach. Mój wcześniejszy ginekolog na widok wyniku z badania histopatologicznego, stwierdził że to potwierdziło tylko poronienie. Nie wiem co o tym myśleć, chyba do dwóch naraz będę chodzić.
 
Dziewczyny pytanie mam do Was. Byłam dzisiaj u ginekologa, dostałam patyczek i mam sobie zrobić wymaz z szyjki w środę rano i zawieźć na badanie. Wypytałam się jak to zrobić, ale oczywiście nie pomyślałam żeby zapytać gdzie po pierwsze to zawieźć i po jakim czasie od pobrania wymazu. A dostałam do domu, bo mój ginekolog idzie na urlop :) Nie zadzwonię, bo już nikogo tam nie ma, a lekarz od jutra na urlopie :) Brawo ja 🤦‍♀️ Może któraś z Was będzie wiedzieć🤷‍♀️ A tak swoją drogą poszłam do innego lekarza, żeby coś doradził po tych poronieniach i jak zobaczył wyniki badań histopatologicznych to od razu zlecił ten wymaz, bo miałam stany zapalne w pobranych tkankach. Mój wcześniejszy ginekolog na widok wyniku z badania histopatologicznego, stwierdził że to potwierdziło tylko poronienie. Nie wiem co o tym myśleć, chyba do dwóch naraz będę chodzić.
Ja w 2008 roku robiłam taki wymaz i w ten sam dzień zanosiłam u nas do szpitala do laboratorium.
 
Otóż to co nie zmienia faktu że na prawdę dziwna sytuacja [emoji848]
Poczytaj jej posty od poczatku..nic nie trzyma sie kupy, okres byl koncem stycznia,nagle w polowie lutego dwie kreski ale twierdzi ze to nie ciaza, 21 luty partner juz wiedzial ze to ciaza o cieszyl sie z usg,ale tego dnia poronila w 8 tyg...w miedzy czasie wrzuca testy znajomej czy sa pozytywne...potem poronila drugi raz ale sie nie smuci z tego powodu...eh, dalej wiecie. Czeski film ;)
Za stara jestem na takie bajki.
 
Dziękuję:) prywatnie przyjmuja czy na nfz? Jesli prywatnie to ile $? :
Ja chodzę prywatnie, ale przyjmują też na NFZ na pewno w przychodni przyszpitalnej przy Żelaznej i może gdzieś jeszcze trzeba sprawdzić 🤷🏼‍♀️ Niestety prywatnie co do ceny wizyty nie podpowiem, bo mam ubezpieczenie z pracy 🤷🏼‍♀
 
Troszke sie wtrace.. jezeli bierzesz euthyrox lub letrox to badanie kontrolne czy tsh spada czy nie (i do tego najelpeij zrobic jeszcze ft4) robi sie sresnio co 4-5tyg. W tedy widac efekt brania lekow. Moj lekarz tak zalecil i raz w miesiacu wysylam mu sms z wynikami a on mi odp co i jak brac [emoji6] 3mam kciuki
Biorę eutyrox drugi miesiąc. Badanie kontrolne zrobiłam po 4 tyg ale najpierw mój gin był na urlopie a następnie ją wyjechałam na urlop. Jutro wracam więc pewnie mu wyniki. 2 września mam wizytę w klinice leczenia niepłodności więc na spokojnie omówię wyniki z lekarzem
 
reklama
Do góry