reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ehhh
W czwartek byłam u ginekologa (8+0) stwierdził, że nie ma zarodka, jest tylko pęcherzyk ciążowy i zoltkowy. Pęcherzyk ciążowy się prawie nie powiększył od poniedziałkowej wizyty. Dostałam skierowanie do szpitala.
Dzień później stawiłam się do szpitala, przyszykowana na zabieg. Pani doktor mnie zbadała i stwierdziłam, że jest zarodek 4 mm i widzi tam akcję serca. Jednak wiek ciąży określiła na 6+1. Powinien być 8+1. Na pewno nie przesunęła mi się owulacja.
No ale w takiej sytuacji nie przyjęli mnie do szpitala. Czekam dalej, nie robię sobie nadziei...
Ja mam ciąże o prawie 2 tyg młodsza bo owu się przesunęła [emoji846]
 
reklama
Mi mozesz chętnie polecic kogos z Warszawy. Licze ze ten cykl bedzie owocny i juz niedlugo bede potrzebować dobrego lekarza [emoji4]
Ja mogę polecić dr. Kunickiego przyjmuje w klinice Invicta i napewno gdzieś na Bródnie prywatnie
I dr. Bachanka przyjmuje napewno na Tarchominie i pracuje w Bródnowskim
 
Dzirwczyny prosze pomozcie. Mam dzis 33dc. Owu byla prawdopodobnie 23dc... prosze mi powiedzcie czy test 14 dni od tej niby owulacji bd pewny? 8 wrzesnia mam wizyte u gina... chciala bym zeby ten czas ciut szybciej lecial ale nie ma szans 😜 mam ciagle od kilku dni poczucie mokrości, ciagle sprawdzam czy to nie @ ochote na sex jak chyba nigdy... w piatek straszne bole pachwin... teraz kompletnie nic. Czasem lekkie bole sutkow ale sporadycznie. Skoro za 4 dni powinna byc @to chyba juz powinien bolec mnie brzuch itp prawda? Dostaje swira 🙄
To ja też dzisiaj 33dc. Ja zawsze do tej pory miałam migrene na okres teraz nic. Podbrzusze mnie boli. Ale i tak jestem pewna, że nic z tego. Może u Ciebie to ciąża jednak? Dopóki faktycznie nir ma @ to jest nadzieja. A karmisz jeszcze piersią?
 
Ja mogę polecić dr. Kunickiego przyjmuje w klinice Invicta i napewno gdzieś na Bródnie prywatnie
I dr. Bachanka przyjmuje napewno na Tarchominie i pracuje w Bródnowskim
Dr Kunicki <3 mój lekarz za czasów kiedy mieszkałam w Wawie, do dzisiaj czasami sie z nim konsultuje, przyjmuje na Boleslawickiej, ale z tego co wiem nie prowadzi ciąż. Polecam wszystkim! Jest ginekologiem i endokrynologiem, specjalizuje się w leczeniu niepłodności.
 
Cześć dziewczyny
emoji255.png
Można dołączyć?
emoji4.png
Udzielam się już na staraczkach 1 połowie roku ale w pewnym momencie miałam dość rozmów o staraniach itp więc nie wchodziłam na forum kilka miesięcy, tego chyba mi było trzeba. Staramy się z mężem o dzidzie już ponad rok, niestety jestem co miesiąc stymulowana ponieważ choruje na pcos. W 4 miesiącu prób udalo się ale poronilam w 8 tc, ciąża rozwijała się bardzo wolno, beta powyżej 600 rosła powolutku. W listopadzie poronilam i tak do tej pory nic się nie dzieje... W między czasie zrobiłam sobie 3 miesiące przerwy od leków i teraz wracam do stymulacji i kolejnych prób. Mam nadzieję że wreszcie się uda mi i każdej z was
emoji3590.png
A ja mam parę pytań:
Cześć dziewczyny [emoji255] Można dołączyć? [emoji4] Udzielam się już na staraczkach 1 połowie roku ale w pewnym momencie miałam dość rozmów o staraniach itp więc nie wchodziłam na forum kilka miesięcy, tego chyba mi było trzeba. Staramy się z mężem o dzidzie już ponad rok, niestety jestem co miesiąc stymulowana ponieważ choruje na pcos. W 4 miesiącu prób udalo się ale poronilam w 8 tc, ciąża rozwijała się bardzo wolno, beta powyżej 600 rosła powolutku. W listopadzie poronilam i tak do tej pory nic się nie dzieje... W między czasie zrobiłam sobie 3 miesiące przerwy od leków i teraz wracam do stymulacji i kolejnych prób. Mam nadzieję że wreszcie się uda mi i każdej z was [emoji3590]
Hejkaa:) a jakie leki masz na stymulację? Mnie bardzo ciekawi bo 1 symulację mam mieć w listopadzie. Też mam pcos
 
reklama
Dziewczyny, testy owu robicie tylko wieczorem?
Ja robie ok 15, nie wiem czy nie powinnam później?
Ja robiłam o 17, podobno rano jest niższy poziom lh niż wieczorem.


A u mnie dzisiejszy test owu biały jak śnieg. Mieliśmy poprawiać, ale wczoraj tak daliśmy czadu ze nie mogę już [emoji2356][emoji2368] a mój patrzy na mnie i mowi: tylko nie mów że dziś znowu seks... [emoji23]
 
Do góry