reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie 15dc. Owu niby mam mieć w 21, ale po ostatnich obsuwach bardziej obstawiam później. Na teście owu cień cienia cienia, a jeszcze wczoraj biel vizira. A jajnik napieprza 3 dzień. I przez to wiem, że cykl na straty, bo prawy, a tam jajowodu brak [emoji17]
 
reklama
I powiedz mi zaliczyłaś ten najciemniejszy do pozytywów czy normalnie jako negatyw?

Tak, zaliczylam. Chyba kupię te Davida i porównam, one wychodziły mi mega pozytywne. Myślę że to te testy takie slabe są... W następnym cyklu porównam.

Ale historia z tą ciąża i łyżeczkowaniem. [emoji33] A myślałam, że już mnie nic nie zdziwi w tej naszej służbie zdrowia po moich doświadczeniach.
Życzę dużo szczęścia dla Ciebie i dzidziusia, chociaż zdecydowanie już je macie. [emoji4]

Magdusia88 to takie udane starania koniecznie muszą się skończyć owocnie. [emoji4]

Oby oby [emoji120][emoji120]
 
Tak, zaliczylam. Chyba kupię te Davida i porównam, one wychodziły mi mega pozytywne. Myślę że to te testy takie slabe są... W następnym cyklu porównam.



Oby oby [emoji120][emoji120]
Daj znać bo ja w zeszłym cyklu robiłam z prubay i wychodziły non stop negatywne a te z Davida wychodziła mocna kreska testowa ale nie zabarwiło na Maxa
 
Ja chodzę prywatnie, ale przyjmują też na NFZ na pewno w przychodni przyszpitalnej przy Żelaznej i może gdzieś jeszcze trzeba sprawdzić 🤷🏼‍♀️ Niestety prywatnie co do ceny wizyty nie podpowiem, bo mam ubezpieczenie z pracy 🤷🏼‍♀️
O to szkoda, bo mam zamiar chodzic prywatnie tylko czesto mnie przerazaja ceny wizyt. Rozumiem 200-300zl za calosc . Ale czesto jesr wizyta 200 plus usg 200 i knne rzeczy i wychodzi z pięć stow🙄
 
Faktycznie. Wiedziałam że coś tu nie gra. Niezłe wymysły. Ciekawe czy śmierć brata to też bujda...[emoji849]
Poczytaj jej posty od poczatku..nic nie trzyma sie kupy, okres byl koncem stycznia,nagle w polowie lutego dwie kreski ale twierdzi ze to nie ciaza, 21 luty partner juz wiedzial ze to ciaza o cieszyl sie z usg,ale tego dnia poronila w 8 tyg...w miedzy czasie wrzuca testy znajomej czy sa pozytywne...potem poronila drugi raz ale sie nie smuci z tego powodu...eh, dalej wiecie. Czeski film ;)
Za stara jestem na takie bajki.
 
Femometer mi pokazał, że
10dc peak przy 82%
11dc - 38%
12dc - 49%
13dc - 19%
14dc - 38%
I zastanawiam się ocb i czy długo będą kreski, bo myślałam, że po najwyższym poziomie, to będą biele z 2 dni potem 🤦‍♀️ miesza mi to w głowie. Możliwe, że to jest po pregnylu?
 
reklama
Femometer mi pokazał, że
10dc peak przy 82%
11dc - 38%
12dc - 49%
13dc - 19%
14dc - 38%
I zastanawiam się ocb i czy długo będą kreski, bo myślałam, że po najwyższym poziomie, to będą biele z 2 dni potem [emoji2356] miesza mi to w głowie. Możliwe, że to jest po pregnylu?
Chwilę się bawiłam tą apką i zdjęcie tego samego paska pokazywało mi od 0 do 19%, więc ja chyba jej nie zaufam [emoji16] ale akurat testuję to zobaczymy co pokaże dalej. Ilu dniowe masz cykle?
 
Do góry