reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziś już lepiej. Bo się za dużo nie ruszam, jutro jadę do takiej babki fizjoterapeltki i zobaczymy co ona powie. Ogólnie boli mnie w krzyżu, w sobotę wstawałam z kucka i poczułam jakby mi kłos szpile wkładał, nie szło się schylać siadać wstawać itp najlepiej na półleżąco. Ból promieniuje do lewego biodra i kostki ogólnie lewą nogę mam spuchnięta od jakiegoś czasu i czułam ja w pracy. Pracuję po 12 h na nogach a ostatnio było bardzo ciężko trzebaby wręcz biegac. Mozli że się przeciazylam.
Moze to rwa kulszowa? Współczuję bolu 😱
 
reklama
Dzirwczyny prosze pomozcie. Mam dzis 33dc. Owu byla prawdopodobnie 23dc... prosze mi powiedzcie czy test 14 dni od tej niby owulacji bd pewny? 8 wrzesnia mam wizyte u gina... chciala bym zeby ten czas ciut szybciej lecial ale nie ma szans 😜 mam ciagle od kilku dni poczucie mokrości, ciagle sprawdzam czy to nie @ ochote na sex jak chyba nigdy... w piatek straszne bole pachwin... teraz kompletnie nic. Czasem lekkie bole sutkow ale sporadycznie. Skoro za 4 dni powinna byc @to chyba juz powinien bolec mnie brzuch itp prawda? Dostaje swira 🙄
 
Jeszcze się z nim nie kontaktowałam bo jestem na urlopie
Troszke sie wtrace.. jezeli bierzesz euthyrox lub letrox to badanie kontrolne czy tsh spada czy nie (i do tego najelpeij zrobic jeszcze ft4) robi sie sresnio co 4-5tyg. W tedy widac efekt brania lekow. Moj lekarz tak zalecil i raz w miesiacu wysylam mu sms z wynikami a on mi odp co i jak brac 😉 3mam kciuki
 
Mi mozesz chętnie polecic kogos z Warszawy. Licze ze ten cykl bedzie owocny i juz niedlugo bede potrzebować dobrego lekarza 😊
Polecam z całego serca dr Krzysztofa Hermana i dr Łukasza Jóźwiaka :) Obydwoje pracują w szpitalu na Żelaznej + przyjmują w różnych przychodniach w Warszawie :) Dr Jóźwiak robi mi certyfikowane USG, a dr Herman prowadzi ciążę - jest cudowny, ciepły, zawsze pamięta o moich prywatnych życiowych perypetiach i pyta się co tam jak tam, zawsze powie miłe słowo. Ostatnio powiedział, że jestem taka dzielna, że ze wszystkim sobie poradzę i z porodem też :D Niby nic, puste słowa a ile znaczą dla kobiety w ciąży :D
 
reklama
Do góry