reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tyle testow owu zrobilam w tym cyklu oczywiscie wydaje mi sie ze ten pierwszy jest pozytywny. Przytulanki oczywiscie byly w tym czasie :) aktualnie czekam na okres ktory ma przyjsc 02.09,a czy przyjdzie to sie okaze 😄 nie moge sie doczekac testowania😅 plamienia ktore mialam minely jeszcze w tym samym dniu co tu pisalam o tym ale czuje takie hmm ucisk na dole brzucha niby bol jak na okres ale no trzeba cierpliwie poczekac :)
 

Załączniki

  • 2CB4C35F-81B6-4C49-AF38-31898CC9B4F6.jpeg
    2CB4C35F-81B6-4C49-AF38-31898CC9B4F6.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 67
@liska_94 sprawdź jeszcze raz za 48h, może dopiero rusza u Ciebie

@marina7 też uważam, że dopóki @ nie ma to jest nadzieja 😃

@Sabi32 to powinno być zakazane tak wyglądać w ciąży :p

Ja choćbym nie wiem ile schudła to i tak zawsze mam brzuch :/ w ciąży chociaż przytyłam tylko 13 kg to byłam ogromna i jak po ciąży schudłam 20 kg to dalej był brzuch 😂
 
@liska_94 sprawdź jeszcze raz za 48h, może dopiero rusza u Ciebie

@marina7 też uważam, że dopóki @ nie ma to jest nadzieja 😃

@Sabi32 to powinno być zakazane tak wyglądać w ciąży :p

Ja choćbym nie wiem ile schudła to i tak zawsze mam brzuch :/ w ciąży chociaż przytyłam tylko 13 kg to byłam ogromna i jak po ciąży schudłam 20 kg to dalej był brzuch 😂

Sam brzuszek to może być kwestia diety 😉
 
A ja?? [emoji2960]
No to jeszcze trochę nas tu jest [emoji6] damy radę dziewczyny, ja na pewno bez świrowania, bo to na mnie działa negatywnie, żadnych testów przed okresem itp [emoji6]
Jedynie w tym mscu idę na monitoring zobsczyc co z owulacja, ale jedyna wolna wizyta była w 16dc ale chyba zobaczy czy była? [emoji848]

@Valezi ale nóżka [emoji7]
@Magdusia88 No ja też mam nadzieję, że nie na długo. Ty jesteś mi bliska że względu na przejścia no i wiek trzymam za nas obie kciuki [emoji108][emoji123]
 
Dziś 28dc zrobiłam test rano i negatywny. Cykle 28-30 dniowe. Bolą mnie strasznie piersi, mam przezroczysty śluz, kluja mnie jajniki, boli podbrzusze i plecy, temp. 37,1. Nie czuję się jakbym miała dostać okres. Prawdopodobnie 16dc owulacja, 20dc czułam mocne klucie jajnika, od tego dnia też zaczęły mnie boleć piersi. Myślicie że może być coś na rzeczy i test nie pokazał czy raczej się nie łudzić? To już tyle dni po owu..
Ja tak w poprzednim cyklu miałam ból pleców,jajniki na zmianę ,podbrzusze i temp wyższa , myślałam że się udało ale przyszła@
 
reklama
Albo z grażyną torbielą torbicką [emoji848]
Dzisiaj liczę 1 dpo, bo wczoraj miałam mocniejszy test owu i bóle brzucha, ale tempka dzisiaj nie skoczyła. Czytałam że rzekomo rośnie 24 h po owulacji więc jeszcze jest nadzieja i zobaczymy jutro.
Ja myślę, że Ty wrócisz z wakacji w dwupaku [emoji7][emoji123][emoji847]
 
Do góry