reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

konizacja szyjki macicy
Mówił lekarz jak to potem z ciąża? Bo u mnie że spoko i ma dużo pacjentek co donosilu ciążę. Kiedy będziesz mogła się starać i czemu konizacja? Jakiś cin wyszedł ? Mnie chcę przycinac przy asc us.... idę w piątek do ginekologa onkologa... Narazie 3 lekarzy odwiedziłam i każdy mi mówi co innego na temat starań z asc us i hpv hr.
 
reklama
Albo z grażyną torbielą torbicką [emoji848]
Dzisiaj liczę 1 dpo, bo wczoraj miałam mocniejszy test owu i bóle brzucha, ale tempka dzisiaj nie skoczyła. Czytałam że rzekomo rośnie 24 h po owulacji więc jeszcze jest nadzieja i zobaczymy jutro.

No to są szanse 😉 my dopiero startujemy po zabiegu idę do gina jak będę w 16dc to zobacxymy czy owulka była, ale nigdy nie było z nią problemu, ale różnie bywa.
 
Owulacja w 25 dc i to jeszcze przy duphastonie jest możliwa? Tym bardziej, że przed nim miałam 90 dniowe cykle i to jeszcze bezowulacyjne, dodam, że mam hashimoto i 1,5 miesiąca temu miałam tsh prawie 7, zaczęłam przyjmować 25 letroxu możliwe, żeby mi się tak szybko wszystko ustabilizowało albo tym bardziej była w ciąży? Słyszałam, ze właśnie przy PCOS są zawsze pozytywne i dlatego tak zapytałam

Kiedyś miałam tak tylko przy drugiej ciąży. Kilka dni przed miesiączką i na teście owulacyjnym zrobionym po południu dwie grube kreseczki, a dwa dni później poranny test ciążowy bladzioszek. Ale w kwietniu jak byłam na duphastonie właśnie prawie do końca cyklu miałam pozytywny, więc nie wiem czy to nie ma znaczenia.
 
U mnie znowu byl "okres", w koncu nie pezyszedl i zaczelam byc senna, no wiec test i dwie kreski...wiec sie umowilam do gina i zanim sie tam dostalam to usg i cyk! Dziecko sie rusza,ma rece, nogi i to dziewczynka 😆 wiec od razu prenatalne...jak strzelił jaki to tydzien, to nie wierzylam...to byl moj widok jak przylozyl glowice...a ja sie spodziewalam, ze dopiero moze pecherzyk bedzie 😆Zobacz załącznik 1166409
O jaa! Niesamowite! Chyba każda z nas by chciała zobaczyć to na pierwszym usg! ale u nas to nie możliwe 🤣🤣 tutaj beta jest w 15dc 🤣
 
Wogole dziś mam 20 dc sprawdziłam sobie szyjke i od samego rana jest ciągle bardzo wysoko ledwo ja dosiegne, ale zamknięta . No i dopiero dziś zauważyłam sluz przeźroczysty z odrobiną białego. [emoji848] czy to możliwe że dopiero zaczynają mi się dni płodne?? [emoji33]
Cykle 28-30 dniowe .
Jakby były dni płodne, to szyjka byłaby otwarta i miękka, zlewałaby się ze ściankami pochwy :)
 
reklama
Do góry