reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba zakupie ananasa i zapowiedziałam mojemu że teraz mu nie odpuszczę żadnego dnia :) będziemy już w domu to będą inne możliwości:) bo tak na.urlopie to z dzieciakiem w jednym pokoju... :) wrzesień jest nasz :)
Ja się zastanawiam, jak podejść do tematu. Czy nastawiać się na to, że na pewno się uda? Wtedy przeżyję duże rozczarowanie, jeśli się nie uda ;) ale z drugiej strony wierzę w siłę psychiki i odpowiedniego nastawienia 🤔
 
reklama
Ja się zastanawiam, jak podejść do tematu. Czy nastawiać się na to, że na pewno się uda? Wtedy przeżyję duże rozczarowanie, jeśli się nie uda ;) ale z drugiej strony wierzę w siłę psychiki i odpowiedniego nastawienia 🤔
Ja tak podeszłam w tym cyklu, że na pewno się uda i poczułam dziś w nocy rozczarowanie. Ale już się podniosłam, nie będę się nad sobą użalac. Jedziemy jeszcze za dwa tygodnie w góry (odrobinę się ucieszyłam że będę mogła pozwolić sobie na więcej w wycieczkach). Wszystko byłoby dobrze i pewnie bym się tak nie spinała gdyby nie to że kończy mi się wychowawczy i będę musiała złożyć wypowiedzenie we firmie, bo nie wrócę teraz. Szkoda by mi było.
Także w tym cyklu w trakcie owu będziemy się przytulać codziennie :) może nawet kupię kilka testów owu dla pewności :)
 
Wy tu testujecie, a ja jak zawsze w lesie, jeszcze przed owulacją :p @Gigi Tg @nadziejka93 - my chyba szłyśmy równo, nie? ;) Jak nastroje?

Edit:
To chyba jakaś inna Nadzieja była, sorry, już się gubię! 🙈

Edit2:
@Nadziejka90 to musisz być Ty! :D
Tak to ja 😁 ja już prawdopodobnie po owulce bo testy pozytywne już w 9 dc i bóle prawego jajnika... Strasznie wcześnie.. Wiedziałam że się rozjedziemy a szkoda bo fajnie z kimś lecieć z tematem razem 🙂☺️ a kiedy Ty mniej więcej się spodziewasz owulacji?
 
Chyba zakupie ananasa i zapowiedziałam mojemu że teraz mu nie odpuszczę żadnego dnia :) będziemy już w domu to będą inne możliwości:) bo tak na.urlopie to z dzieciakiem w jednym pokoju... :) wrzesień jest nasz :)
Ja tak podeszłam w tym cyklu, że na pewno się uda i poczułam dziś w nocy rozczarowanie. Ale już się podniosłam, nie będę się nad sobą użalac. Jedziemy jeszcze za dwa tygodnie w góry (odrobinę się ucieszyłam że będę mogła pozwolić sobie na więcej w wycieczkach). Wszystko byłoby dobrze i pewnie bym się tak nie spinała gdyby nie to że kończy mi się wychowawczy i będę musiała złożyć wypowiedzenie we firmie, bo nie wrócę teraz. Szkoda by mi było.
Także w tym cyklu w trakcie owu będziemy się przytulać codziennie :) może nawet kupię kilka testów owu dla pewności :)
U nas też w tym cyklu codziennie!! Jestem zdeterminowana! Mam nadzieje, że nam wszystkim się w końcu uda. A ile trzeba jeść tego ananasa? I jak długo?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zrobiłam właśnie test i jest jaśniejsza kreska testowa niż była wczoraj. Podejrzewam że pik musiał być wcześniej i go przegapiłam. Jak myślicie robić testy dalej czy zostawić na kolejny cykl?
Tu testy dla porownania
Image.jpeg
 
reklama
Do góry