reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja byłam pełna optymizmu gdy zaczynałam ten cykl. Codzienne starania, w 14dc test owu pozytyw. Przytulanki jeszcze były do 16dc a teraz już tydzień mamy ciche dni. Głupia kłótnia i urażona duma zwyciężyła. Jestem rozczarowana i coraz bardziej dobijam się myślą ze ten cykl jest stracony i po co nam to było. Tylko chodzę i myślę czy ta owulacja sie odbyła między tymi dniami i starczyło nam czasu czy jednak przegapilismy to wtedy kiedy trzeba było...
A jak długie masz cykle? Jak regularne to jest nadzieja 🙏❤️
 
My dzis mamy pierwszą rocznicę ślubu i spedzamy ją w zupełnie wyjątkowy sposób: ja od 10 do 15 z dzieckiem na dworze, zeby Stary mogl dychnac Stary jeszcze w piżamie, ze stanem podgorączkowym, katarem i bolem gardła-wiecie , spisywanie testamentu itp [emoji28] dwulatek gile po pas i marudny, a mnie juz przeszło. Na obiad resztki z calego tygodnia, a zamiast zimnego winka i seksów rocznicowych bedzie syrop z cebuli i czosnku [emoji1787]
 
Oczywiście tego nie robię 😊 jutro zrobię betę i powtórzę w środę, ale wczoraj rano robiłam test i nie było nic, a dziś takie, dziewczyny przepraszam, że zasypuje was, ale naprawdę szaleję, wczoraj na teście biało, więc nadzieja jest. Już więcej nie robię, przysięgam haha 🤣🤣 mąż znalazł test i chodzi ucieszony jak nigdy 🤣
Jak dla mnie nie ma wątpliwości, że to jasna kreska! :D
 
My dzis mamy pierwszą rocznicę ślubu i spedzamy ją w zupełnie wyjątkowy sposób: ja od 10 do 15 z dzieckiem na dworze, zeby Stary mogl dychnac Stary jeszcze w piżamie, ze stanem podgorączkowym, katarem i bolem gardła-wiecie , spisywanie testamentu itp [emoji28] dwulatek gile po pas i marudny, a mnie juz przeszło. Na obiad resztki z calego tygodnia, a zamiast zimnego winka i seksów rocznicowych bedzie syrop z cebuli i czosnku [emoji1787]
Wszystkiego dobrego z okazji 1 rocznicy slubu[emoji3060][emoji3060][emoji3060][emoji3060]
 
Wszystkiego dobrego z okazji 1 rocznicy slubu
emoji3060.png
emoji3060.png
32-35 więc różnie 😔
To takie jak moje mi gin mówił, że owu od 18 dc do 24 nawet. A plemniki w dobrych warunkach potrafią przeżyć sporo więc jest nadzieja 💞
 
reklama
@Eryka25 przykro mi, rozumiem ten zawód. Ale wiesz, że za chwilę wstąpi nowa energia i ten żal minie :) obie będziemy z kreskami wrześniowymi ;) 💪
Chyba zakupie ananasa i zapowiedziałam mojemu że teraz mu nie odpuszczę żadnego dnia :) będziemy już w domu to będą inne możliwości:) bo tak na.urlopie to z dzieciakiem w jednym pokoju... :) wrzesień jest nasz :)
 
Do góry