reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Martxx1 dobrze, że mam pierwsza zmianę, to zleci, ale później będę czekać razem z Toba😍🤩
Mi się pierwszy raz ciągnie od @ czas, dzisiaj 18/20dc i ciągnie mi się jak nigdy🤣 to nie robienie testów dobrze wpływa na moją psychike, jajniki czuje ale leciutko, temp niska, więc owu jeszcze nie bylo
To trzymam kciuki za piękna owu, ja jajniki czuje od owu az do dziś, rano jak wstałam byłam pewna @,bo bolał mnie brzuch, ale tylko raz, a teraz kłuję mnie jajnik i to mega bardziej lewy, ale prawy czasem też
 
reklama
@Eryka25 przykro mi :/ a ja dziś nic nie czuję, tzn czuję, że nic z tego. I choć byłam świadoma, że tak łatwo nic nie ma, i że najlepszy czas byłby za 3-4 miesiące, i nawet byłam lekko przerażona, że to już, że tak szybko, by mogło być, to jest mi przykro. Tzn człowiek się nie nastawia, wie że tak może być, że to testowe, a i tak hormony biorą górę 😉 też sobie winko schlodze na wtorek 😉
Ja byłam pełna optymizmu gdy zaczynałam ten cykl. Codzienne starania, w 14dc test owu pozytyw. Przytulanki jeszcze były do 16dc a teraz już tydzień mamy ciche dni. Głupia kłótnia i urażona duma zwyciężyła. Jestem rozczarowana i coraz bardziej dobijam się myślą ze ten cykl jest stracony i po co nam to było. Tylko chodzę i myślę czy ta owulacja sie odbyła między tymi dniami i starczyło nam czasu czy jednak przegapilismy to wtedy kiedy trzeba było...
 
Ja przy bio miałam jeszcze słabsza, ale fakt jest słabiutka 😒😒
Natężenie kreski nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o ciążę biochemiczną :) Chyba że najpierw jest cień a potem nie ma nic albo kreska nie ciemnieje co 2 dzień po kilku dniach. Ale to też zależy od testu, stężenia moczu itd. Ja bym nie wyrokowała o ryzyku biochemicznej bez badania betaHCG we krwi :)
 
Natężenie kreski nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o ciążę biochemiczną :) Chyba że najpierw jest cień a potem nie ma nic albo kreska nie ciemnieje co 2 dzień po kilku dniach. Ale to też zależy od testu, stężenia moczu itd. Ja bym nie wyrokowała o ryzyku biochemicznej bez badania betaHCG we krwi :)
Oczywiście tego nie robię 😊 jutro zrobię betę i powtórzę w środę, ale wczoraj rano robiłam test i nie było nic, a dziś takie, dziewczyny przepraszam, że zasypuje was, ale naprawdę szaleję, wczoraj na teście biało, więc nadzieja jest. Już więcej nie robię, przysięgam haha 🤣🤣 mąż znalazł test i chodzi ucieszony jak nigdy 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20200816_164913.jpg
    IMG_20200816_164913.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 128
Oczywiście tego nie robię 😊 jutro zrobię betę i powtórzę w środę, ale wczoraj rano robiłam test i nie było nic, a dziś takie, dziewczyny przepraszam, że zasypuje was, ale naprawdę szaleję, wczoraj na teście biało, więc nadzieja jest. Już więcej nie robię, przysięgam haha 🤣🤣 mąż znalazł test i chodzi ucieszony jak nigdy 🤣

No coś jest. Ja nigdy nie widzę 🙈 czekamy na betę i trzymam kciuki 😍🤗👌
 
Dziękuję kochana ❤
A co u Ciebie? Jak się czujesz?
Będzie dobrze zobaczysz ,czuje to ✊🤰
W końcu każda z nas się doczeka 😊
Ja w czwartek widziałam piękne serduszko 🥰
Mam mdłości i ból żołądka całymi dniami i wysypało mnie na buzi,piersi nie bolą tylko sutki wrażliwe 😋 a tak jestem bardzo szczęśliwa🥰
U mnie obecnie 7 tydzień
 
reklama
Będzie dobrze zobaczysz ,czuje to ✊🤰
W końcu każda z nas się doczeka 😊
Ja w czwartek widziałam piękne serduszko 🥰
Mam mdłości i ból żołądka całymi dniami i wysypało mnie na buzi,piersi nie bolą tylko sutki wrażliwe 😋 a tak jestem bardzo szczęśliwa🥰
U mnie obecnie 7 tydzień
Super ❤️❤️
Mam nadzieję, że też usłyszę i wszystko będzie dobrze.. Ja mam dlugie cykle i bardzo bałam się w ogóle starać się, ale gin mnie uspokoił, że to jeszcze nie ma tragedii. 💞 Czekam na rozwój sytuacji, beta pewnie malucieńka będzie 😊
 
Do góry