reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Pokaż zdjęcie, bo wklejasz sobie to zobaczymy[emoji6]
.
Image.jpeg
 
reklama
Zrób jeszcze dla pewności, ale ja taki pozytyw miałam jak Ty w 14dc bo robiłam rownoczesnie na paskowym i clearblue,zobaczymy jak Ci jutro wyjdzie
Ok to zrobię jeszcze jutro i zobaczymy jak wyjdzie ta kreska testowa. A powiedz mi jak jutro wyjdzie testowa słabsza niż dzisiaj to te z wczoraj (14dc) zaliczyć jako pozytyw i zaznaczyć w apce?
 
U nas też w tym cyklu codziennie!! Jestem zdeterminowana! Mam nadzieje, że nam wszystkim się w końcu uda. A ile trzeba jeść tego ananasa? I jak długo?
Dziewczyny pisały że 1-2 plastry surowego ananasa razem z tym środkiem od owulacji do terminu @. Podobno pomaga w zagnieżdżeniu zarodka. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :)
 
Dzisiaj 15dc. Tak myślę żeby zobaczyć jutro jeszcze jaka będzie kreska testowa jak bledsza niż dzisiaj to już zakończę testowanie a jak mocniejszą będzie jutro niż dzisiaj to będę kontynuowala
Tak się zastanawiam, skoro musicie przerwać starania na dłuższy czas, jeśli dobrze pamietam, to po co robisz testy?
 
Tak to ja 😁 ja już prawdopodobnie po owulce bo testy pozytywne już w 9 dc i bóle prawego jajnika... Strasznie wcześnie.. Wiedziałam że się rozjedziemy a szkoda bo fajnie z kimś lecieć z tematem razem 🙂☺ a kiedy Ty mniej więcej się spodziewasz owulacji?
To chyba coś jednak inaczej idziemy, bo ja dziś 10dc 🤔 owulacji spodziewam się koło 16dc, ale się okaże :)

Dziewczyny zrobiłam właśnie test i jest jaśniejsza kreska testowa niż była wczoraj. Podejrzewam że pik musiał być wcześniej i go przegapiłam. Jak myślicie robić testy dalej czy zostawić na kolejny cykl?
Ja też bym jeszcze sprawdziła jutro z ciekawości.
 
reklama
Tak się zastanawiam, skoro musicie przerwać starania na dłuższy czas, jeśli dobrze pamietam, to po co robisz testy?
Z ciekawości bo w zeszłym cyklu miałam testy negatywne cały cykl i cykl trwał aż 60 dni a że mam w domu jeszcze 42 testy to robię sobie testy [emoji6]

Edit: starania zawieszone ale też się nie zabezpieczamy bo zbyt długo doprowadzałam hormony do porządku aby teraz mi je anty rozlegulowaly a tak mniej więcej mam jakiś podgląd na to co się dzieje w danym dniu cyklu.
 
Do góry