reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja mojemu też daję od tygodni witaminy, od jakiegoś czasu też bardzo dba o wietrzenie jajek [emoji3] Miał 120 mln plemników w ejakulacie, czyli 3,6 mln plemników prawidłowych. Byle tylko jakiś prawidłowy dał radę dotrzeć gdzie ma dotrzeć [emoji16]
Twój miał pierwszy raz badane nasienie?
Nie 2 raz. W zeszłym roku miał u urologa - androloga i wyszły o wiele lepsze przy nie zdrowym stylu życia. A teraz 15.06 robił i wyszły kiepskie 0% gdzie chodzi w luźnych gaciach ograniczył palenie nie pije alko kąpię się w chłodnej wodzie ma więcej ruchu lepiej się odżywia a tu taki klops. I mój m się trochę przejął "obraził" że nie chce powtarzać badań w połowie sierpnia.
 
reklama
U mnie po wizycie u gina żadnych rewelacji - w 12 dc endometrium ma tylko 5 mm, pęcherzyk ok 15 mm, więc owulacja powinna być w okolicach czwartku/piątku dopiero, czyli mam za krótką drugą fazę cyklu (ok 11 dni) ;/ a do tego, nie wiem jakim cudem, ale przesunęła mi się macica w stronę jajnika - nie wiadomo czemu i jak i w związku z tym mogę mieć zgięty jajowód, czyli może być niedrożny...
 
Hej dziewczyny, mogę dołączyć?
Staramy się o dzidzie, bez szaleństw, czyli staram się o tym nie myśleć, a czerpac przyjemność ze zblizen ;) ale przyznam, ze juz bym chciala wiedziec...

Dzis jest moj 20dc, dzialalismy dwa dni pod rzad dokladnie dwa dni przed owulacja, patrzac na śluz, był plodny, a ze owulacje mam mega bolesną, to wiedzialam kiedy wypadla, dokladnie w 13dc...pptem byla przerwa, teraz juz nieplodne...no zobaczymy, czy cos z tego będzie :)

W lutym mialam ciążę biochemiczna, niestety...
 
Nie 2 raz. W zeszłym roku miał u urologa - androloga i wyszły o wiele lepsze przy nie zdrowym stylu życia. A teraz 15.06 robił i wyszły kiepskie 0% gdzie chodzi w luźnych gaciach ograniczył palenie nie pije alko kąpię się w chłodnej wodzie ma więcej ruchu lepiej się odżywia a tu taki klops. I mój m się trochę przejął "obraził" że nie chce powtarzać badań w połowie sierpnia.
Kurcze, ale dziwne... Może był przeziębiony te 3 miesiące przed badaniem, albo bardziej zestresowany? Oby to tylko "wypadek przy pracy", a normalnie ma dobre wyniki ;)
 
Kurcze, ale dziwne... Może był przeziębiony te 3 miesiące przed badaniem, albo bardziej zestresowany? Oby to tylko "wypadek przy pracy", a normalnie ma dobre wyniki ;)
Nie on wogule nie choruje. On jest typem faceta który się nie stresuje przed pójściem do lekarza i na badania. W dniu badania był w super chumorze to ja się bardziej stresowałam tym badaniem niż on.
 
reklama
Do góry