reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja zaraz będę robiła jagodzianki i oczywiście ich nie zjem 🤣🙈 a tak z innej beczki co by nie ciągle tylko owulacja i owulacja. Jak długo jesteście że swoimi partnerami/mężami i gdzie się poznaliście? Tak z ciekawości 😉

My znamy się 4 lata i w grudniu mamy 4 rocznicę ślubu, który wzięliśmy po pół roku znajomości 🤣👌 a poznaliśmy się przez fb nasze rodziny się rąk trochę znaja i nas chcieli wyswatać 🤣
Ja z mężem jestem prawie 9 lat, a 10 sierpnia będzie rok po ślubie 😀 poznaliśmy się na naszej-klasie 🤣 tak sobie przeglądałam jego profil, bo był kolega mojej znajomej a on mi napisał (uwaga podryw życia) "ładny piesio", bo miałam też tam fotkę swojego psa 🤣🤣🤣 i jakoś tak Zaczęliśmy pisać, później spotkanie, kolejne i tak sobie żyjemy. Od 6 lat mamy syna ale na 4 lapach, czekoladowego Labka ❤️
 
reklama
Mnie też zawsze ciągnęło do starszych. Przed moim miałam chłopaka 4 lata starszego i się nie dogadaliśmy niestety.
Ja miałam 3 lata starszego w wieku 15 lat[emoji85] i byłam bita przez niego. Zaczął pić alko a na końcu zdradził mnie z moją rodzona siostra później poznałam takiego który miał 26 lat ale okłamywał mnie zdradzał z każdą co mu w ręce wpadła no i poznałam mojego m i tak już leci 10 rok.
 
Dziewczyny jestem załamana, mój narzeczony zrobił badanie nasienia, ilość plemników, ruchliwość jest ok, ale tylko 3% o prawidłowej budowie! Jestem mu bardzo wdzięczna, że sam zaproponował badanie i poszedł (a staramy się dopiero czwarty cykl), bo przynajmniej wiemy na czym stoimy, a on zobaczył czarno na białym, że musi zmienić dietę i tryb życia. A nie czekalibyśmy jeszcze rok, frustrowali się z każdym kolejnym nieudanym cyklem, wiecie jak jest... Umówiony jest do androloga, ciekawa jestem co powie. Mieli tak wasi partnerzy? Co robili, żeby im się polepszyło nasienie i jaki był efekt?
 
Dziewczyny jestem załamana, mój narzeczony zrobił badanie nasienia, ilość plemników, ruchliwość jest ok, ale tylko 3% o prawidłowej budowie! Jestem mu bardzo wdzięczna, że sam zaproponował badanie i poszedł (a staramy się dopiero czwarty cykl), bo przynajmniej wiemy na czym stoimy, a on zobaczył czarno na białym, że musi zmienić dietę i tryb życia. A nie czekalibyśmy jeszcze rok, frustrowali się z każdym kolejnym nieudanym cyklem, wiecie jak jest... Umówiony jest do androloga, ciekawa jestem co powie. Mieli tak wasi partnerzy? Co robili, żeby im się polepszyło nasienie i jaki był efekt?
3% to naprawdę dużo. Ja bym się nie przejmowała zwłaszcza że ogólna ilość jest ok. Mój m ma 0% prawidłowych plemnikow w klinice nie zalecili nic sam od siebie łyka 3 miesiąc witaminy i ma w połowie sierpnia powtórzyć badanie nasienia.
 
My mamy sznaucera olbrzyma 😍🥰

Ale fajny odzew dziewczyny czasem możemy też pobiadolic o innych rzeczach 😉

@Magdusia88 taaa jak pierwszy raz zobaczyłam jego zdjęcie to moja reakcja była 🙈🙉😱 nigdy w życiu się z nim nie spotkam, nie, nie i jeszcze raz nie 🤣 i za karę tak jakoś zaiskrzyło a że mieliśmy swoje lata wtedy ja 28 on 34 stwierdziliśmy, że legalizujemy i już 😉i tak sobie żyjemy, u nas 6 lat różnicy teraz ja 32 mąż 38 😉
Ja z mężem też 6 lat. Ja 27 on 33😊
 
Ja miałam 3 lata starszego w wieku 15 lat[emoji85] i byłam bita przez niego. Zaczął pić alko a na końcu zdradził mnie z moją rodzona siostra później poznałam takiego który miał 26 lat ale okłamywał mnie zdradzał z każdą co mu w ręce wpadła no i poznałam mojego m i tak już leci 10 rok.
To też sporo przeszłaś. Ja jak miałam 15 lat poznałam 16 lat starszego faceta (z perspektywy czasu wiem jak to wygląda) Ale wtedy świata po za nim nie widziałam. Nauczył mnie sporo o życiu Ale też bardzo zranił emocjonalnie. W międzyczasie jakieś "przelotne miłości " później ten o którym wspomniałam 4 lata starszy z którym próbowałam zbudować związek. Mieszkał we Francji, poznaliśmy się w Polsce Ale jak do niego poleciałam na dwa tygodnie to przekonałam się że nie nadajemy na tych samych falach. I szybko potem przypadkiem poznałam mojego obecnego narzeczonego z którym długo pisaliśmy. Ja wyjechałam na studia i do pracy A on za mną. Bardzo się poświęcał więc potem poszukalismy wspólnego mieszkania, dotarliśmy się i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ja mam 25 lat A on w tym roku 38 :) ma swoje wady czasem jest uparty Ale ja też widzę swoje i z biegiem lat uważam że jak nie on to nikt inny :)
 
To też sporo przeszłaś. Ja jak miałam 15 lat poznałam 16 lat starszego faceta (z perspektywy czasu wiem jak to wygląda) Ale wtedy świata po za nim nie widziałam. Nauczył mnie sporo o życiu Ale też bardzo zranił emocjonalnie. W międzyczasie jakieś "przelotne miłości " później ten o którym wspomniałam 4 lata starszy z którym próbowałam zbudować związek. Mieszkał we Francji, poznaliśmy się w Polsce Ale jak do niego poleciałam na dwa tygodnie to przekonałam się że nie nadajemy na tych samych falach. I szybko potem przypadkiem poznałam mojego obecnego narzeczonego z którym długo pisaliśmy. Ja wyjechałam na studia i do pracy A on za mną. Bardzo się poświęcał więc potem poszukalismy wspólnego mieszkania, dotarliśmy się i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ja mam 25 lat A on w tym roku 38 :) ma swoje wady czasem jest uparty Ale ja też widzę swoje i z biegiem lat uważam że jak nie on to nikt inny :)
Mam podobnie do ciebie. Jeśli by kiedyś się coś wydarzyło że bym się z mężem rozeszła to już zostaje sama do końca. Nie wyobrażam znowu z innym się wszystkiego " uczyć" i przyzwyczajać co lubi czego nie co go denerwuje co lubi jeść czego nie ruszy za nic w świecie. To już nie na moje nerwy mimo młodego wieku bo dopiero 26 lat mam.
 
reklama
3% to naprawdę dużo. Ja bym się nie przejmowała zwłaszcza że ogólna ilość jest ok. Mój m ma 0% prawidłowych plemnikow w klinice nie zalecili nic sam od siebie łyka 3 miesiąc witaminy i ma w połowie sierpnia powtórzyć badanie nasienia.
Ja mojemu też daję od tygodni witaminy, od jakiegoś czasu też bardzo dba o wietrzenie jajek 😀 Miał 120 mln plemników w ejakulacie, czyli 3,6 mln plemników prawidłowych. Byle tylko jakiś prawidłowy dał radę dotrzeć gdzie ma dotrzeć 😁
Twój miał pierwszy raz badane nasienie?
 
Do góry