reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ooo aż na 2 lata ? Strasznie długo, pierwsza myśl to że jeszcze macie szanse teraz może by sie udało :) ale jak masz zostać sama z maluszkiem na tak długo to warto poczekać na męża :)
Tak rozmawialiśmy na ten temat i zdecydowaliśmy że jak nie ma dziecka niech się rozwija zbiera doświadczenia zawodowe różnego rodzaju. Wiesz nie zabezpieczamy się ale sex i wyłącznie tylko z samej przyjemności bez żadnego przymusu bo trzeba. Ogólnie poradziłabym sobie 2 lata z malcem ale to nie chodzi już o to. Po prostu szkoda żeby mojego m ominęło najlepszy czas. Pierwszy uśmiech słowo Kroczek śmierdzącej kupki i wstawanie w nocy [emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny jak często wykonujecie usg piersi? Ja robiłam badanie w styczniu 2019 roku i wszystko było ok. Mam tylko tłuszczaka pod piersią. Ale lekarz zalecił mi zrobienie usg przed zajściem w ciążę żebyśmy wiedzieli że jest czysto. Jutro jeszcze idę na badania Wit D i b12, toxo, cmv i mocz za wszystko 250 zł:/
Ja nie miałam ani razu usg piersi. Jedynie badane przez gin i endo ręka.
 
Tak rozmawialiśmy na ten temat i zdecydowaliśmy że jak nie ma dziecka niech się rozwija zbiera doświadczenia zawodowe różnego rodzaju. Wiesz nie zabezpieczamy się ale sex i wyłącznie tylko z samej przyjemności bez żadnego przymusu bo trzeba. Ogólnie poradziłabym sobie 2 lata z malcem ale to nie chodzi już o to. Po prostu szkoda żeby mojego m ominęło najlepszy czas. Pierwszy uśmiech słowo Kroczek śmierdzącej kupki i wstawanie w nocy [emoji1787]
W sumie zdrowe podejście :) po jego powrocie na pewno Wam się uda i będziecie szczęśliwymi rodzicami :)
 
W sumie zdrowe podejście :) po jego powrocie na pewno Wam się uda i będziecie szczęśliwymi rodzicami :)
Dziękuję kochana za słowa wsparcia ale raczej już po woli nastawiam się że będziemy małżeństwem bezdzietnym. Ale jak kiedyś by się udało zajść w ciążę i donosic to będę szczęśliwa i dziecko będzie kochane przeze mnie.
 
Ja nie miałam ani razu usg piersi. Jedynie badane przez gin i endo ręka.
Mi kiedyś mój pierwszy ginekolog robił, ale tak samo robił cytologie żadnych dokumentów nie dostawałam, opisów. A jak zmieniłam gina to ten mnie wszędzie kieruje i mówi że ginekolog nie jest od usg piersi. Jeśli chodzi o te rzeczy każe mi chodzić do onkologa. Dostaje też opisy cytologii co roku. A tak to w sumie nic nie wiedziałam.
 
Dziękuję kochana za słowa wsparcia ale raczej już po woli nastawiam się że będziemy małżeństwem bezdzietnym. Ale jak kiedyś by się udało zajść w ciążę i donosic to będę szczęśliwa i dziecko będzie kochane przeze mnie.
No co Ty, młoda jesteś całe życie przed Tobą. Uda Wam się jestem tego pewna. Używaj życia teraz póki możesz i masz czas A potem jestem pewna że oddasz za dzieciaczka wszystko :)
 
Mi kiedyś mój pierwszy ginekolog robił, ale tak samo robił cytologie żadnych dokumentów nie dostawałam, opisów. A jak zmieniłam gina to ten mnie wszędzie kieruje i mówi że ginekolog nie jest od usg piersi. Jeśli chodzi o te rzeczy każe mi chodzić do onkologa. Dostaje też opisy cytologii co roku. A tak to w sumie nic nie wiedziałam.
Aha no cytologie mam robiona 2-3 razy w roku ze względu na to że kiedyś było podejrzenie raka ale na szczęście cytologia od kilku lat jest czysta i nie ma problemów.
 
No co Ty, młoda jesteś całe życie przed Tobą. Uda Wam się jestem tego pewna. Używaj życia teraz póki możesz i masz czas A potem jestem pewna że oddasz za dzieciaczka wszystko :)
O tak to prawda. Aż czasami sobie myślę że jak będę miała dziecko to będzie takie rozpieszczone przeze mnie ze później sobie nie poradzę z własnym dzieckiem [emoji85]
 
reklama
Do góry