reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie zawsze się da [emoji28] ja już serio odpuściłam,a na tym 2021 mam często chęć napisać dosadnie [emoji2356] niektóre pytania czy wypowiedzi brzmią jak u dziewczyn z gimnazjum [emoji2356] i przestałam wjeżdżać na te wszystkie kreskowe co wpadają na forum tylko po to żeby wrzucić test i żeby ktoś I'm napisał "ja też widzę" nos zku** koleżanek nie mają? Czy o co chodzi? Chcą wsparcia to niech wejdą powiedzą coś o sobie dadzą się poznać, a nie jebs test i pytanie "widzicie bo ja tak" [emoji2356] napiszesz, że nie to jesteś potworem, zwrócisz uwagę, że za wcześnie no to jesteś złem wcielonym. Ja i tak mam łatkę tej złej [emoji28] no ale nick zobowiązuje [emoji1787]

Wlasnie dzisiaj tak sie zastanawialam, ze albo te dziewczyny wpadaja tylko zeby sie pochwalic testem albo za krotko jestem na forum, zeby je kojarzyc [emoji848]
 
Poszłam z ciekawości na wrześniowe mamy poczytać komu się udało w ostatnim cyklu i troszkę się pocieszyć, ale jak popatrzyłam na laski nie będące w ciąży co się tam udzielają i niektóre w ciąży to cieszę się, że nasz cykl jednak będzie na październikowych mamusiach [emoji41][emoji1787]
 
Poszłam z ciekawości na wrześniowe mamy poczytać komu się udało w ostatnim cyklu i troszkę się pocieszyć, ale jak popatrzyłam na laski nie będące w ciąży co się tam udzielają i niektóre w ciąży to cieszę się, że nasz cykl jednak będzie na październikowych mamusiach [emoji41][emoji1787]
Ja też się już łapie na październikowe i niezmiernie się z tego ciesze...[emoji837]...[emoji57][emoji2958]
 
reklama
Do góry