reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Genital to jedyne co mnie tu wczoraj zatrzymalo [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Dziewczyny ja naprawdę marzę o tym, żeby absolutnie każdej po kolei gratulować pięknych kresek.
Natomiast czasem cycki opadają [emoji2368]
No to zbieraj te cycki z podłogi i traktuj takie posty jako rozrywkę[emoji6] zawsze znajdzie się ktoś kto będzie testował od 1dpo i szkoda naszych nerwów, całego świata nie zbawimy
 
Masz rację [emoji85]
Ale po prostu czasem to bym tylko tłukła i patrzyła czy równo puchnie [emoji1787]
No to zbieraj te cycki z podłogi i traktuj takie posty jako rozrywkę[emoji6] zawsze znajdzie się ktoś kto będzie testował od 1dpo i szkoda naszych nerwów, całego świata nie zbawimy
 
No to zbieraj te cycki z podłogi i traktuj takie posty jako rozrywkę[emoji6] zawsze znajdzie się ktoś kto będzie testował od 1dpo i szkoda naszych nerwów, całego świata nie zbawimy
Nie zawsze się da 😅 ja już serio odpuściłam,a na tym 2021 mam często chęć napisać dosadnie 🤦‍♀️ niektóre pytania czy wypowiedzi brzmią jak u dziewczyn z gimnazjum 🤦‍♀️ i przestałam wjeżdżać na te wszystkie kreskowe co wpadają na forum tylko po to żeby wrzucić test i żeby ktoś I'm napisał "ja też widzę" nos zku** koleżanek nie mają? Czy o co chodzi? Chcą wsparcia to niech wejdą powiedzą coś o sobie dadzą się poznać, a nie jebs test i pytanie "widzicie bo ja tak" 🤦‍♀️ napiszesz, że nie to jesteś potworem, zwrócisz uwagę, że za wcześnie no to jesteś złem wcielonym. Ja i tak mam łatkę tej złej 😅 no ale nick zobowiązuje 🤣
 
Masz rację [emoji85]
Ale po prostu czasem to bym tylko tłukła i patrzyła czy równo puchnie [emoji1787]
Od kilku dni są takie kwiatki na forum, że aż trudno uwierzyć[emoji2960] ale przynajmniej nie wieje nudą[emoji57]
Chyba od 3 dni płacze ze śmiechu przed telefonem a śmiech to zdrowie [emoji4]
 
Ja już chyba mam gorszej [emoji1787]
Moja wiedza też nie jest jakaś imponująca. 99% rzeczy nauczyłam się właśnie od Was. Nie jestem specjalistą.
Ale ch*j mnie strzela jak czasem czytam te głupoty.
Nie zawsze się da [emoji28] ja już serio odpuściłam,a na tym 2021 mam często chęć napisać dosadnie [emoji2356] niektóre pytania czy wypowiedzi brzmią jak u dziewczyn z gimnazjum [emoji2356] i przestałam wjeżdżać na te wszystkie kreskowe co wpadają na forum tylko po to żeby wrzucić test i żeby ktoś I'm napisał "ja też widzę" nos zku** koleżanek nie mają? Czy o co chodzi? Chcą wsparcia to niech wejdą powiedzą coś o sobie dadzą się poznać, a nie jebs test i pytanie "widzicie bo ja tak" [emoji2356] napiszesz, że nie to jesteś potworem, zwrócisz uwagę, że za wcześnie no to jesteś złem wcielonym. Ja i tak mam łatkę tej złej [emoji28] no ale nick zobowiązuje [emoji1787]
 
Ja już chyba mam gorszej [emoji1787]
Moja wiedza też nie jest jakaś imponująca. 99% rzeczy nauczyłam się właśnie od Was. Nie jestem specjalistą.
Ale ch*j mnie strzela jak czasem czytam te głupoty.
Wystarczy poświęcić chwilę i poczytać 🤷‍♀️ ja się z tą wiedzą też nie urodziłam 😅
Gorsza ode mnie? Nieee po prostu Ty jeszcze odpisujesz 😁 ale zapewniam, że przyjdzie magiczny moment, że zacznę odpisywać na takie głupoty "widze❤️ ciąża 6 tydzień" 😁😁
 
Ja myślałam, że po 30 latach życia już się pogodzę z ludzką głupotą i po prostu będę sobie spokojnie żyła [emoji2296]
Ale no coś mi nie idzie
Wystarczy poświęcić chwilę i poczytać [emoji2368] ja się z tą wiedzą też nie urodziłam [emoji28]
Gorsza ode mnie? Nieee po prostu Ty jeszcze odpisujesz [emoji16] ale zapewniam, że przyjdzie magiczny moment, że zacznę odpisywać na takie głupoty "widze[emoji3590] ciąża 6 tydzień" [emoji16][emoji16]
 
reklama
Genital w bokserkach to był hit. Ale z drugiej strony sama pamietam jak panikowałam jako nastolatka 😁
A z ludzką głupotą pogodziłam się w momencie gdy zaczęłam sprzedawać rzeczy na olx 😜
 
Do góry