reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Poszłam z ciekawości na wrześniowe mamy poczytać komu się udało w ostatnim cyklu i troszkę się pocieszyć, ale jak popatrzyłam na laski nie będące w ciąży co się tam udzielają i niektóre w ciąży to cieszę się, że nasz cykl jednak będzie na październikowych mamusiach [emoji41][emoji1787]
Hej dziewczyny 😁
Ja nadal was podczytuje. Czekam na wasze kreseczki. Z ciekawości też tam poszłam. I spotkałam kogoś stąd 😎 @HeraUnique @Gryfin zagladalyscie na wrześniowe? 😉😜
 
Jak się czujesz [emoji7][emoji3590] jak U was?

Nie I nie mam zamiaru 😁 obstawiam, że jest tam mamba i jej podobne 😁
A Ty jak się czujesz? Jak wojownik czy wojowniczka? 🤔

Tak, wymienilas te osobę 😝
A ja tak średnio się czuję. Ciągle bym spała. Odpukać od wigili krwawienia nie było. Plamienia są niewielkie. 10 lutego mam drugie prenatalne 😁 i nadal nie wiem co. Na jednym usg lekarz obstawial chłopaka, dwa tygodnie później mówi o dziewczynka. A jak mu powiedziałam że obstawial chłopaka to już szedł w zaparte że nic nie widzi 😂
 
Tak, wymienilas te osobę 😝
A ja tak średnio się czuję. Ciągle bym spała. Odpukać od wigili krwawienia nie było. Plamienia są niewielkie. 10 lutego mam drugie prenatalne 😁 i nadal nie wiem co. Na jednym usg lekarz obstawial chłopaka, dwa tygodnie później mówi o dziewczynka. A jak mu powiedziałam że obstawial chłopaka to już szedł w zaparte że nic nie widzi 😂
Bycie z Mambą gdziekolwiek to dla mnie dramat 🤣😅
No to czekam na wieści cóż to za gagatek 😁 i będzie już dobrze do końca, zobaczysz ❤️ najważniejsze że teraz jest spokój ☺️
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z Was leczyła zbyt wysoki poziom prolaktyny? I co najważniejsze, czy leczenie dało dobry efekt? Ostatnie badanie wykazalo mi 44ng/ml, więc dużo ponad normę. Ciekawa jestem czy któraś z Was miała takie doświadczenia 😉😉
 
Do góry