reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej! Co tam?
U mnie kiepsko. Baba wyujala mnie na 100 zł. Miałam iść umyć 5 okien, jak się okazało było 6, ale 6 nie umyłam, dodatkowo zanim miałam je umyć to musiałam posprzątać syf, bo nie szło dojść do okna, z okna wszystko wziąć, meble przesuwać, zdjąć firanki, wyprac je, wyprasować i powiesić, a szlam tam tylko umyć okna.... A kazała wszystko robić, głupia byłam, bo 1 raz to robiłam. Powiedziała, że zapłaci mi 100 zł, jak dokończę swoją pracę, czyli powieszę firanki. Zawiadomiłam policje i policja stanęła po mojej stronie, że rzeczywiście umyłam 5 okien z czego dodatkowo powinna zapłacić mi za pracę oprócz okien. Zaczęła się drzeć po mnie i nie zapłaciła mi w ogóle. Na szczęście z urzędu pracy dzisiaj babeczka dzwoniła akurat jak kłóciłam się z tą baba... Ze mam przyjść w poniedziałek złożyć papiery, a chciałam dorobić parę groszy, bo dziecko nie miało już jedzenia.... Jestem tak wkurzona, że siedzę i płaczę. Byłam tam od 10 do 15.30.... Ogarniacie jaki był tam syf żeby dojść do okna? Mam dość [emoji31] Zobacz załącznik 1207296
wiesz co napisze ci tylko tyle że jesteś strasznie nie odpowiedzialna i zapewne napisałaś to żeby wywołać gownoburze, ale myślę że każda dziewczyna tutaj zareaguje i zapewne o to ci chodziło. Nie stać cię na 2 dziecko to po co ci one? Żeby było głodne? Czy 500+ dostaniesz? Jesteś bardzo nie odpowiedzialna. Wspominałaś że masz meza i nie macie kasy? Może czas ruszyć do pracy? Za darmo nic nie dostaniesz.

Skąd jesteś? Może dziewczyny z okolic będą mogły coś dać dla córeczki. Ja jestem za granicą więc nie za bardzo bo to by szło kilka dni a teraz często paczki ginął.

Daruj sobie starania o 2 dziecko. Jednym się zajmij i zapewnij jedzenie ciuchy na różne pory roku itp.
 
Tak, ten zespół antyfosfolipidowy, pakiet tsh, lh, fsh, estradiol, testosteron, prolaktyne i progesteron.
Miałam jeszcze coś porobić ale lekarz powiedział żebym się na koszta nie narażała tylko abyśmy próbowali. Jeżeli zdarzy się ze znowu poronie to 3 poronienie kwalifikować mnie będzie do badań genetycznych na nfz.
I mam nadzieje ze nie będę musiała go robić. Marzy mi się takie rozowe słodkie maleństwo tak jak i Wam i trzymam mocno kciuki by żadna z nas nie musiała wchodzić do wątku staraczek 2021 roku

Hej, poronilas 2 razy? Bardzo mi przykro, że cię to spotkalo.

Ja niestety też.

Po pierwszym razie uwierzyłam lekarzowi. To się zdarza, nawet tu na forum wiele dziewczyn roni, a potem ma zdrowe dzieciaczki.
Ale poroniłam drugi raz i nawet mój lekarz ginekolog wzial sprawę na poważnie i kazał sobie szukać pomocy. Wiem, że od 3 razy wchodzisz w tzw. poronienia nawykowe i dopiero przysługują ci badania na NFZ, ale 2 poronienia po sobie to nie przypadek.
Napisz na wątku ciąża po poronieniu z jakiego miasta jesteś, te dziewczyny na pewno znają dobrego lekarza, który się tobą zajmie i na pewno uda Ci się urodzić bejbika.
Badania genetyczne - kariotypy to nie wszystko w diagnostyce niepłodności. Moje badania trwają już pół roku. Nie przypuszczałam, że tak długo to zejdzie, ale u mnie również terminy do lekarzy są bardzo odległe. Przykro mi bardzo, że przez to przechodzisz, ale z pomocą dobrego lekarza na pewno wszystko się ułoży. Powodzenia [emoji4]
 
@Silence85 trzymaj się Kochana, wykończą Cię te przeboje, ale w końcu mina- przecież musza ile będą się Ciebie trzymać- akysz!

Moze prywatnie do jakiegoś dobrego, ja tam na Szczecinie ich nie znam- jedynie do którego jeździłam w ciazy to do dr Medrek, ale to na prenatalne. Dzisiaj będę się widzieć ze szwagierka, ona do jakiegoś dobrego jeździ - najpierw na Police teraz gdzies blisko centrum Szczecina i się zapytam o nazwisko.
Właśnie chyba do niego. Jak leżałam na covidowym to dziewczyna z sali mi podpowiedziala tylko zapomniałam nazwiska 🙈
@naomi89 gratuluje.
@HeraUnique no już wysiadam psychicznie. Jadacdo szpitala miałam wrażenie że już wszystko wyleciało. A fasolka nadal na miejscu. ❤️
Co do czarnej mamby, nie odpowiadałam j bo czasami nie wiedziałam co. j. Ale ja mam wrażenie że to nie jest prawdziwa osoba. A jeśli tak, to albo chora albo bardzo nieodpowiedzialna.
 
reklama
wiesz co napisze ci tylko tyle że jesteś strasznie nie odpowiedzialna i zapewne napisałaś to żeby wywołać gownoburze, ale myślę że każda dziewczyna tutaj zareaguje i zapewne o to ci chodziło. Nie stać cię na 2 dziecko to po co ci one? Żeby było głodne? Czy 500+ dostaniesz? Jesteś bardzo nie odpowiedzialna. Wspominałaś że masz meza i nie macie kasy? Może czas ruszyć do pracy? Za darmo nic nie dostaniesz.

Skąd jesteś? Może dziewczyny z okolic będą mogły coś dać dla córeczki. Ja jestem za granicą więc nie za bardzo bo to by szło kilka dni a teraz często paczki ginął.

Daruj sobie starania o 2 dziecko. Jednym się zajmij i zapewnij jedzenie ciuchy na różne pory roku itp.
Mamba jest z Tych a ja z Bielska-Bialej czyli praktycznie sąsiednie miejscowości. Pisałam, że mogę jej wysłać mleko dla dziecka ale zero odzewu...[emoji2370]
 
Do góry