reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A Wisz co jest najlepsze. Ze całe 4 linijki poświęcone są temu, że już byłam chora na covid, kiedy jak i ze w niedziele miałam wynik negatywny. A na ciążę poświęcił 2 linijki 🤦‍♀️
 
Dziewczyny ja już wysiadam. Pomału naprawdę psychicznie wysiadam. Wczoraj wyszłam ze szpitala. Dzis już zasypiałam, przebudzilo mnie uczucie ciepła. Znów krew. W łazience dwa wielkie skrzepy. Myślałam że to dziecko. Więc złapałam w słoik do ewentualnych badań. Karetka zawiozla mnie na zdroje. Zanim dojechałam do szpitala to podlaska już była przesiaknieta, majtki i spodnie też. Trafiłam na jakiegoś okropnego lekarza. Dziecko żyje, ma się dobrze. Krwawienie już przechodzi. Czekam na męża. Lekarz mnie nie przyjął. Ja już mam dość. Naprawdę dość.
Ten Twój mały wojownik ładnie wywija 😱 biedna, ile stresów... Zapisz sobie wszystko dokładnie co by do 18 wypominać co wyrabiał bobo 😉 wszystko będzie dobrze, obyś już miała spokój ❤️❤️
 
A Wisz co jest najlepsze. Ze całe 4 linijki poświęcone są temu, że już byłam chora na covid, kiedy jak i ze w niedziele miałam wynik negatywny. A na ciążę poświęcił 2 linijki 🤦‍♀️
Bardzo Ci współczuję tych przeżyć, ja to bym zwariowała... dobrze, że maluszek jest silny :) po Twoich doświadczeniach mam jeszcze gorsze zdanie o polskiej służbie zdrowia :/ Dziewczyny, pierwsza beta z wczoraj to 333 :) czyli 4 tydzień. W poniedziałek powtórzę, żeby sprawdzić przyrost.
 
Bardzo Ci współczuję tych przeżyć, ja to bym zwariowała... dobrze, że maluszek jest silny :) po Twoich doświadczeniach mam jeszcze gorsze zdanie o polskiej służbie zdrowia :/ Dziewczyny, pierwsza beta z wczoraj to 333 :) czyli 4 tydzień. W poniedziałek powtórzę, żeby sprawdzić przyrost.
Super liczba 😉 niech pięknie rośnie ❤️
 
Bardzo Ci współczuję tych przeżyć, ja to bym zwariowała... dobrze, że maluszek jest silny :) po Twoich doświadczeniach mam jeszcze gorsze zdanie o polskiej służbie zdrowia :/ Dziewczyny, pierwsza beta z wczoraj to 333 :) czyli 4 tydzień. W poniedziałek powtórzę, żeby sprawdzić przyrost.
To jeszcze ja nie miałam okazji pogratulować, bo ciagle co wejdę na forum to nadrabiam, a jak chce coś napisać to już temat inny 🤪🤣
@naomi89 ogromne gratulacje dla Ciebie, mezulka i reszty dziewczyn, którym już się udało. Niech fasolinki rosną silne i zdrowe 😍
 
Co jak co, ale takich przeboi się nie spodziewałam 🙈
@Silence85 trzymaj się Kochana, wykończą Cię te przeboje, ale w końcu mina- przecież musza ile będą się Ciebie trzymać- akysz!

Moze prywatnie do jakiegoś dobrego, ja tam na Szczecinie ich nie znam- jedynie do którego jeździłam w ciazy to do dr Medrek, ale to na prenatalne. Dzisiaj będę się widzieć ze szwagierka, ona do jakiegoś dobrego jeździ - najpierw na Police teraz gdzies blisko centrum Szczecina i się zapytam o nazwisko.
 
reklama
Do góry