reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jeszcze raz zapytam, bo nikt mi nie odpowiedział 🙁 Czy na progesteron lepiej iść 6 dpo czy 9? Owulacja była w sobotę i stąd ten problem (a może w piątek już była).
 
reklama
Ale powiem wam jedno dziewczyny, w tym cyklu co zaczęliśmy się starać o baby o dziwo nic mnie nie boli przy @ kompletnie nic ,chyba z tego powodu zacznę tańczyć bo jak mi się rozkręca to umieram dosłownie z bólu :D
 
U mnie ostatni cykl był dziwny, nie dość że się @ spóźniła 7-10 dni (zależy jak liczyć), to jeszcze to krwawienie było takie dziwne - brązowe, prawie nic żywej krwi, trwało 6 dni od początku do końca, bólu prawie nic. Poprzedni cykl - 26 dni, ból NIEZIEMSKI, nigdy mnie tak nie bolało. A teraz 13dc i nadzieja jest ☺
Trzymam kciuki,żeby się udało ! 😉
Mi się właśnie dzisiaj tak zaczęło-pierwszy raz . Nigdy przed @ nie miałam plamień tylko po. Więc jestem zdania,że ryba psuje się od głowy. Trzeba wyuzować i dać szansę w nowym cyklu :)
 
reklama
Do góry