reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie dzis niestety tez biało , 30dc, planowany termin @ na dziś, póki co nie ma :) czekam z niecierpliwością na grudzień .
Gratuluję dziewczyny II kreseczek ! :)
 

Załączniki

  • 20201125_124709.jpg
    20201125_124709.jpg
    784,9 KB · Wyświetleń: 74
Tak właśnie chcialam
Dowiedzieć się , ale myślałam ze test robiłaś w 11 dniu :) ja robiłam w 16 po owulacji i mam nadzieje ze wyszedł negatyw bo za wcześnie :( 8 miesięcy się staramy
My dokładnie to samo od marca z mężem się staramy, niby owulacje były, faszeruje nas orzechami, nasionami, witaminy myslalam że trochę szybciej to pójdzie i jeszcze ten trefny cykl listopadowy.
 
U mnie chyba to plamienie zwiastuje wcześniejszy okres i krótszy cykl, bo zaczyna mnie pobolewać brzuch, plamienie dalej jest. Dziś dopiero 23 dc 🤦‍♀️🤷‍♀️
 
U mnie chyba to plamienie zwiastuje wcześniejszy okres i krótszy cykl, bo zaczyna mnie pobolewać brzuch, plamienie dalej jest. Dziś dopiero 23 dc [emoji2356][emoji2368]

A nie robiłaś przypadkiem proga 7dpo czy mi się wydaje? Bo jak robiłaś, to faza lutealna raczej by się nie skróciła...
 
reklama
A nie robiłaś przypadkiem proga 7dpo czy mi się wydaje? Bo jak robiłaś, to faza lutealna raczej by się nie skróciła...
Robiłam, wczoraj, sama już nie wiem co mam myśleć o tym cyklu 🤦‍♀️jeśli to plamienie potrwa jak standardowo 2-3 dni zanim się @ rozkręci, to lutealna będzie 11 dni, czyli dla mnie standard, bo dziś 8dpo.
 
Do góry