reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mieszkamy z teściami[emoji23][emoji23] To nie jest takie proste, jak ciągle ktoś kręci się po przejściowym pokoju. Nie mamy swobody w pełni by chodzić w samej bieliźnie itd... więc igraszki uzależnione są od zmian domowników w pracy. Mój jest bojaźliwy, dla niego wszyscy muszą już spać by miał pewność, a dla mnie to trochę lotto. Nie zawsze wychodzą igraszki takie w pełni[emoji1], bo tak jak pisze obawia się rodziców za ścianą... [emoji2368]
@Ewuuu , ale czemu piszesz o czekaniu? [emoji848] Że czekasz, a on nic nie inicjuje. [emoji848] Przecież to Ty możesz zainicjować. Jak leżał przed tym tv, wykąpać się, wypachnić, założyć seksi bieliznę, wskoczyć mu na kolana, mrucząc i ugryźć go w ucho. [emoji4][emoji4][emoji4] Skoro czekasz i nic, to Ty przejmuj inicjatywę i "agresywnie" zaatakuj [emoji2956]
 
reklama
No dlatego mi też tak lekarz mówił, że lepiej dołożyć do in vitro. Bo przy inseminacji mała skuteczność 🤷‍♀️ jakbym miała wybierać z tych metod też od razu in vitro.
Trzymam kciuki za poprawę wyników męża. Co bierze? Podobno profertil działa cuda.
Ma tego tak dużo że nawet nie wymienię 🤣 maca, supramen (przez miesiąc brał fertilman plus ale lekarz powiedział, że ten lepszy), acard 75 (nie wiem na co ale mu lekarz przepisał) wit c na poprawę ruchliwości, wit d, omega 6 i jeszcze jakiś jeden 🙂
 
A jakie normy amh? Ale fakt nisko. Myślałaś o in vitro?
Dla mojego wieku niby wg normy, mam 41 l. a norma dla 40-44 - 0,059 - 4,44 ng/ml.
Teraz mam covida, mam jeszcze problemy z oddychaniem, na szczęście w płucach nie ma zmian, więc podejrzewam, że odezwała się astma. Więc i tak z wiadomych przyczyn nie staramy się, ale to już drugi cykl po poronieniu bez owulacji, robiłam paski owu i zdażała mi się kreska ale słaba, więc Lh był bardzo niski, Na badaniach usg potwierdziła, że nie było. Mało tego po poronieniu okazało się, że mam mięśniaka na szczęście małego i na zewnątrz. Ale poradził mi, że nie ma zagrożenia i lepiej się starać teraz o dziecko. A że teraz raczej tego unikamy to chce wykorzystać czas na badania. Poprzedni lekarze u których byłam na konsultacji po poronieniu nawet nie chcieli robić żadnych badań. moja od razu że nie mam czasu na błędy i kolejne poronienia i wychodzi, że rzeczywiście go nie mam.
 
Dla mojego wieku niby wg normy, mam 41 l. a norma dla 40-44 - 0,059 - 4,44 ng/ml.
Teraz mam covida, mam jeszcze problemy z oddychaniem, na szczęście w płucach nie ma zmian, więc podejrzewam, że odezwała się astma. Więc i tak z wiadomych przyczyn nie staramy się, ale to już drugi cykl po poronieniu bez owulacji, robiłam paski owu i zdażała mi się kreska ale słaba, więc Lh był bardzo niski, Na badaniach usg potwierdziła, że nie było. Mało tego po poronieniu okazało się, że mam mięśniaka na szczęście małego i na zewnątrz. Ale poradził mi, że nie ma zagrożenia i lepiej się starać teraz o dziecko. A że teraz raczej tego unikamy to chce wykorzystać czas na badania. Poprzedni lekarze u których byłam na konsultacji po poronieniu nawet nie chcieli robić żadnych badań. moja od razu że nie mam czasu na błędy i kolejne poronienia i wychodzi, że rzeczywiście go nie mam.

A no to w normie. Spokojnie po poronieniu organizm musi dojść do siebie, ale dobre podejście lekarza, że nie ma czasu na błędy.
Ja też jestem po poronieniu i nie wychodzi i będę miała stymulacja 😉✊
 
Ja polecam profertil bardzo nam pomógł. Co do inseminacji mam mętlik w głowie bo partner chce jeszcze próbować naturalnie bo ostatnio androlog mu powiedział ze po antybiotyku w grudniu będę w ciąży a ja już chyba głupieje
Ja bym spróbowała jeszcze 1 cykl naturalnie 🙂 Może będzie prezent na święta lub Nowy Rok🙂
 
reklama
Do góry