reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak to czwarty już
Dopiero* 😉 nie łam się, będzie dobrze ❤ ja już jestem w piątym i patrze optymistycznie na starania, kiedyś w końcu się Nam uda ☺ apropo mój cykl już jest nieźle pokręcony dzisiaj mam 5dc i już czysto, @ też była jakaś taka dziwna, czerwona krew pomieszana z brązowym śluzem 🥴 to prawa co mówicie dziewczyny że odkąd się zaczynają starania to takie dziwnie rzeczy się dzieją podczas @ i całego cyklu 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrób bete i daj Nam znać[emoji4][emoji2956] Wiadomo, że jak widać przebijającą się kreseczke to jak tu w duchu nie cieszyć się, aż się zbiera na łzy z tej radości i wyczekiwania[emoji4][emoji7] Trzymam kciuki za pozytywne, wspaniałe wieści ![emoji173]
Zrobie na pewno jutro i od razu jak dostane wynik dam Wam znać! Trzymam za Was wszystkie mocno bardzo kciuki, żeby tez jak najszybciej się udało [emoji173]
 
U mnie 7 cs [emoji4]
Dopiero* [emoji6] nie łam się, będzie dobrze [emoji3590] ja już jestem w piątym i patrze optymistycznie na starania, kiedyś w końcu się Nam uda [emoji3526] aporpo mój cykl już jest nieźle pokręcony dzisiaj mam 5dc i już czysto, @ też była jakaś taka dziwna, czerwona krew pomieszana z brązowym śluzem [emoji3061] to prawa co mówicie dziewczyny że odkąd się zaczynają starania to takie dziwnie rzeczy się dzieją podczas @ i całego cyklu [emoji2356]
 
Rany kochana jak ja dobrze Cię rozumiem![emoji22] w poprzednim cyklu miałam identyczną sytuację. Dzień przed owulacja mojego męża dopadło zapalenie pęcherza. Musieliśmy odpuscic starania w najważniejszym momencie. Była rozpacz. Ale niestety są rzeczy, na które nie mamy wpływu i ktore są dla nas nie do przeskoczenia. Dużo siły ci życzę [emoji173][emoji173][emoji173]
Dziękuję, Kochana! 🤗 No niestety... Takich rzeczy nie da się przewidzieć... Może w następnym miesiącu... A w tym miesiącu pozostaje mi trzymać kciuki za Was. 😊😊
 
Ja za to mam problem z wstawieniem reakcji na posty 50/50🤔 jak część postu jest pozytywna, a część negatywna, wtedy zupełnie nie wiem jaką dać reakcje więc omijam 🤷‍♀️
I sądzę, że żadna z nas tu nie cieszy się jak komuś coś nie wyjdzie 🙃✌️❤️
 
reklama
Do góry