reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ale ze wypada Ci normalnie kawałek tabletki?
Nie tyle wypada co jak wyjmuje palec po włożenie nowej tabletki to jest na nim część taka rozmokła poprzedniej tabletki. One nie są duże więc to jest co najmniej połowa tej tabletki 😔 Zobaczymy jaki dziś wynik beta hcg będzie. Jak będzie 0 to trudno dziś 12 dzień przyjmowania luteiny. Ale jak wyjdzie pozytywny to zadzwonię zapytać gin czy mam brać duphaston jak luteina się nie rozpuszcza. Mam jeszcze z poprzedniej ciąży w domu.
 
reklama
Jeszcze nie miałam załamania, ale coś czuję, że w tym miesiącu może być ciężko jeśli się nie uda. Obiecałam sobie, że zapisuję się do lekarza po tym cyklu jak będzie nieudany i coś zacznę z tym robić. Dziwi mnie teraz, skąd tyle wpadek jak tu człowiek chce specjalnie i nie wychodzi 🤷
Bo chce 😅 taka zależność 🤪 myślisz, analizujesz, szukasz, stresujesz. A wpadka jest i już 🤷‍♀️😉
 
Nie tyle wypada co jak wyjmuje palec po włożenie nowej tabletki to jest na nim część taka rozmokła poprzedniej tabletki. One nie są duże więc to jest co najmniej połowa tej tabletki [emoji17] Zobaczymy jaki dziś wynik beta hcg będzie. Jak będzie 0 to trudno dziś 12 dzień przyjmowania luteiny. Ale jak wyjdzie pozytywny to zadzwonię zapytać gin czy mam brać duphaston jak luteina się nie rozpuszcza. Mam jeszcze z poprzedniej ciąży w domu.

Wiesz, ta tabletka w całości się nie wchłania, No bo jak [emoji16] globulki na infekcje tez się rozpuszczają, składniki wchłaniają, a cała struktura tworząca globulke po prostu wychodzi tak jak weszła [emoji16]
 
Wiesz, ta tabletka w całości się nie wchłania, No bo jak [emoji16] globulki na infekcje tez się rozpuszczają, składniki wchłaniają, a cała struktura tworząca globulke po prostu wychodzi tak jak weszła [emoji16]
to prawda ja całą ciąże brałam luteinę i miałam ten sam problem, że jak aplikowałam nową to jeszcze czasami była tam resztka starej. Ale lekarz kazał sobie tym głowy nie zaprzątać. Aplikować w miarę jak najgłębiej i o ile cała nierozpuszczona, nie wypada nam na majtki to jest ok
 
Ja mam tylko jedna tabletkę na noc i mi się nie rozpuszcza całkiem. Też mam dużo sluzu, praktycznie cały czas wrażenie że mam mokro w majtkach a te dziady się nie rozpuszczają.
Dopiero o 16 będę mogła jechać na beta hcg. Do tego czasu chyba zwariuje. Brzuch boli jak na ciążę ale skoro już na przyjść okres to może to na okres [emoji85]

Dobrze ze jest to forum, można z Wami razem czekać na testy i dużo się dowiedzieć :-)
@Silence85 jak nocka w szpitalu? Wyjaśniła się sprawa z izolacją? [emoji846]
@madziejkaa359 widać piękne dwie kreski! Nie trzeba się przyglądać z lupą jak u mnie w piątek haha To czekamy na beta hcg. Wiesz ze nie musisz być na czczo? ;-)
Dzięki!! Wlasnie wiem i chyba jednak nie wytrzymam do jutra [emoji51] czy Ty się czegoś dopatrzyłas u siebie i tez mogłabym pogratulować? Przepraszam ze tak bezpośrednio pytam, ale chwile mnie tu nie było i mam sporo do nadrobienia
 
Nie tyle wypada co jak wyjmuje palec po włożenie nowej tabletki to jest na nim część taka rozmokła poprzedniej tabletki. One nie są duże więc to jest co najmniej połowa tej tabletki 😔 Zobaczymy jaki dziś wynik beta hcg będzie. Jak będzie 0 to trudno dziś 12 dzień przyjmowania luteiny. Ale jak wyjdzie pozytywny to zadzwonię zapytać gin czy mam brać duphaston jak luteina się nie rozpuszcza. Mam jeszcze z poprzedniej ciąży w domu.
Mi lekarz kazał namoczyć w wodzie globulki i dopiero wkładać🤷‍♀️
 
U mnie też 5 cs i stwierdzam że strasznie szybko ten czas leci... Nie wiem kiedy ten czas minął... Ale też nigdy w życiu bym nie podejrzewała że to tyle potrwa... [emoji849] Dlatego czuje, że coś jest nie tak...
Sama zastanawiam się kiedy mi te 5 cykli tak zleciało[emoji848] zaraz będzie pół roku starań...[emoji849] myślałam, że będzie łatwiej...[emoji19]
 
u mnie też biel jak w pysk strzelił (2/3 dni do @ wię nie ma na co liczyć ). Jak do końca roku nie zajdę czyli w ostatnim tegorocznym cyklu idziemy w styczniu na inseminacje @Anio0lek skorzystam z tego co kiedyś pisałaś o tej inseminacji 🙂
 
reklama
Do góry