reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nic mnie nie boli, nie mam żadnych boli
Jesteś pewna, że on widział pecherzyk graffa a nie ciążowy zagniezdzony w jajowodzie? Moze pomylił te dwie rzeczy?[emoji57]
To by wyjaśnialo te twoje krwawienia, bóle, taka betę i te testy...
chociaz ja się nie znam, nie wiem jakie są objawy przy ciąży pozamacicznej.[emoji2370]
Wiem jedno, że to nie jest normalne a lekarz temat zlał cieplym moczem [emoji2370]
I jeszcze dal zielone światło na starania[emoji2358]
Kobieta krwawi a ten się pozwolił starać [emoji1319]
No to fajnie, że przyszła...
Bo nie mogą. Obowiązuje RODO i można wykorzystywać dane tylko w takim zakresie na jaki wyraziło się zgodę i raczej nie było punktu "wizyta w domu z powodu błędu płatności"
W czasach wirusa ludzie ze służby zdrowia chodza po domach? A gdzie rodo?
w punkt. Dlatego ja nie wierzę że gin takie bzdury gada.

Wydaje mi się ze koleżanka tak pragnie tej ciąży że gin jej np gada co innego a ona przyswaja co innego. Np endo mogła mieć 6mm a ona zapisała 6cm[emoji33]
Ta, na pewno. Nie wymyślam sobie i nie przyswajam sobie innych info. Trzeba być rąbniętym...
 
reklama
Tak myślę, że masz rację. Tylko kobiety, które długo się starają wiedzą co to za uczucie i koniec końców, każdy radzi sobie na swój sposób 😉
mi właśnie jest tak lepiej nawet widząc peak lh na testach mam ból owu od 4 cykli dzień po pozytywnym owu i temperatura też wskazuję na owu to i tak wiem że się nie uda i czekam sobie 16 dni okres przychodzi 2 dni i znowu nowy cykl. I tak sobie żyje. Teraz idę do pracy więc będę miała mniej czasy na forum i myślenie. Na szczęście na jeden cykl jeszcze testy owu mi zostało. Wit też wybiorę do końca i już nie będę zażywala tylko obowiązkowe leki czyli wit d3 na tarczyce na IO.
 
Do góry