reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Prolaktyne i proga robiłam w zeszły czwartek i były w normie. Estradiol mogę zrobić jutro? Jeżeli tsh mam niskie to muszę robić cały zestaw tarczycowy? A co to jest AMH? Też mogę jutro zrobić? Zależy mi jutro na tych badaniach bo jak ich nie zrobie teraz to w przyszłym cyklu też nie bo jak wrócę do pracy to nie będę miała jak.

Estradiol chyba 2-5dc, AMH dowolnie, to tzw. rezerwa jajnikowa, a panel tarczycowy robię co 2-3 lata, bo samo TSH może wielu rzeczy nie pokazać [emoji6] prolaktyne niektórzy zalecają robić jednak na początku cyklu [emoji2368] ale nie wiem czy rzeczywiście tak trzeba.
 
reklama
Ale później test nie wychodził, nie było bety.
Właśnie przy ciąży pozamacicznej test jest pozytywny i krwawi się
@CzarnaMamba21
Dobrze Ci dziewczyny radzą ZMIEŃ LEKARZA. Jeśli mieszkasz w małym mieście to może udaj się do pobliskiego większego w większych zawsze jest więcej lekarzy . Bo to co Ty tu wypisujesz odkąd jestem na forum to mimo dla takiego laika jak dla mnie to jakieś fantasy. Więc albo wszystko wymyślasz i już nawet nie pamiętasz co albo Twój lekarz to jakiś kompletny debil a takich sie omija z daleka.
Sory że tak bezpośrednio ale tego już się nie da czytać
Usg dopochwowe
@CzarnaMamba21 a możesz napisać jakie miałaś robione usg że zobaczył pęcherzyk graafa?
Tychy :)
@CzarnaMamba21

Moze powiedz z jakiego miasta jesteś i może akurat ktoś ma dobrego lekarza tam do polecenia
 
Wiesz co zbadaj sobie jeszcze krzywą insulinową. Masz za niski cukier po 2h. U mnie było tak samo i okazało się, że mam za duży wyrzut insuliny i ona tak bardzo obniża glukozę.
Zrobie jutro krzywą insulinową bo czytałam co może oznaczać jak się ją ma i właśnie u mnie by pasowało. W ciąży nie jestem a co chwilę chodzę siku- w nocy to po parę razy.
 
do umowy na stałe jeszcze daleko. Narazie na 9 miesięcy w tym pół roku okresu próbnego. Przez pół roku żadnego l4 bo wypad.

Z dwojga złego wole żebyś się martwiła „co z praca” i miała wymarzonego bobasa w brzuchu [emoji39] praca nie ta to inna, znajdzie się. A o bobasa to już się długo starasz, zasłużyłaś [emoji110]
 
Nic mnie nie boli, nie mam żadnych boli No to fajnie, że przyszła... Ta, na pewno. Nie wymyślam sobie i nie przyswajam sobie innych info. Trzeba być rąbniętym...
spokojnie. Ja pisze grzecznie więc ty też pisz grzecznie. Ja napisałam to co myślę czytając twoje posty. Nie wierzę że gin pow że masz endo 6cm. Poczytaj na necie o tym. Ciążowe może być 10mm 15mm ale nie 6cm. Byłam 5 razy w ciąży. Ostatnia ciąża w marcu 2020 i endo miałam 7.8 albo 8.7 mm nie pamiętam dokładnie.
 
Estradiol chyba 2-5dc, AMH dowolnie, to tzw. rezerwa jajnikowa, a panel tarczycowy robię co 2-3 lata, bo samo TSH może wielu rzeczy nie pokazać [emoji6] prolaktyne niektórzy zalecają robić jednak na początku cyklu [emoji2368] ale nie wiem czy rzeczywiście tak trzeba.
Czyli jutro mam ostatni dzień żeby zrobić te badania. Czyli ft3 i ft4 to jest do tarczycy? Czy jeszcze coś? Ok to zrobie estradiol i AMH
 
reklama
Do góry