reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

W ogóle, to przypomniałaś mi o tym endo. Dzisiaj miałam 9mm :)
spokojnie. Ja pisze grzecznie więc ty też pisz grzecznie. Ja napisałam to co myślę czytając twoje posty. Nie wierzę że gin pow że masz endo 6cm. Poczytaj na necie o tym. Ciążowe może być 10mm 15mm ale nie 6cm. Byłam 5 razy w ciąży. Ostatnia ciąża w marcu 2020 i endo miałam 7.8 albo 8.7 mm nie pamiętam dokładnie.
 
reklama
Czyli jutro mam ostatni dzień żeby zrobić te badania. Czyli ft3 i ft4 to jest do tarczycy? Czy jeszcze coś? Ok to zrobie estradiol i AMH

Ja miałam promke akurat na cały panel [emoji1787] TSH, ft3, ft4, aTPO, TG. Miej na uwadze jakby co, ze AMH to nie badanie za 3 dyszki tylko już koło 170, żebyś zawału nie dostała jak Ci rachunek wystawia [emoji16]
 
Ja miałam promke akurat na cały panel [emoji1787] TSH, ft3, ft4, aTPO, TG. Miej na uwadze jakby co, ze AMH to nie badanie za 3 dyszki tylko już koło 170, żebyś zawału nie dostała jak Ci rachunek wystawia [emoji16]
Właśnie patrzyłam na cennik tych badań u mnie w laboratorium i narazie to AMH sobie odpuszcze bo 110zł kosztuje. Dziękuję że mi o tym wspomniałaś 😊 a ferretyne jest sens teraz zrobić?
 
reklama
Do góry