reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No niestety tak mi się zmieniło po porodzie,[emoji30] teraz mam z 6 dni normalny okres ( krwawienie) a później do 10dc brązowe plamienie. I właśnie dlatego ten okres mi się tak ciągnie długo. Nawet mąż nieraz mnie dopytuje czy już coś możemy zaszaleć [emoji23][emoji7]a ja ze niestety ale mam jeszcze te durne plamienia i jeszcze musimy poczekać. [emoji849]
Ja przed castagnusem miałam przez bite 10 dni obfite krwawienie
 
Powiem tak, cykle zapisuje sobie w aplikacji flo, tylko dla siebie aby kontrolować kiedy może wystąpić następna miesiączka i jak długie cykle mam. A tu są moje cykle

No to owu pewnie koło 14dc, w zależności od długości fazy lutealnej, chociaż ja tak myślałam o sobie, bo tez mam ok 29-30 dni zwykle cykl, a tu się okazało, ze faza lutealna ma 12 dni i owu miewam 17dc [emoji1787] Testuj testuj dziewczę, będziemy obserwować jak sytuacja u Ciebie się rozwija [emoji16]
 
Najlepiej to by było jakby były 3 dniowe [emoji7][emoji7] ale można sobie pomarzyć [emoji12]
Miałam koleżankę z takimi. Ja po 3 dniach przestawałem zwijać się z bólu a ona już okres kończyła [emoji1787][emoji1787]

Ja mam 3 dniowe + jeden dzień plamienia [emoji16][emoji16]
Ty masz w miarę krótkie cykle, krótkie okresu, No nic tylko zazdrościć mi pozostało [emoji16]
 
No to owu pewnie koło 14dc, w zależności od długości fazy lutealnej, chociaż ja tak myślałam o sobie, bo tez mam ok 29-30 dni zwykle cykl, a tu się okazało, ze faza lutealna ma 12 dni i owu miewam 17dc [emoji1787] Testuj testuj dziewczę, będziemy obserwować jak sytuacja u Ciebie się rozwija [emoji16]
Bede testować będę, bo aż sama jestem ciekawa 😁 i naprawdę dziękuję za pomoc bo jestem w tym zielona 🤷‍♀️🤦‍♀️😂
 
Miałam koleżankę z takimi. Ja po 3 dniach przestawałem zwijać się z bólu a ona już okres kończyła [emoji1787][emoji1787]


Ty masz w miarę krótkie cykle, krótkie okresu, No nic tylko zazdrościć mi pozostało [emoji16]
Wierz mi nie zawsze jest tak kolorowo 😅 człowiekowi dziwne ptapty do głowy wchodza przy takich cyklach 🙅‍♀️
 
reklama
Do góry