reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kochana 10dc dopiero i dziś z rana miałam jeszcze plamienia brązowe kończące okres... Na te chwile już nie mam. W tamtym cyklu w 16dc miałam bóle takie owulacyjne i śluz płodny. Dlatego tak się zdziwiłam że to może być tak szybko.

A jak długie masz cykle? Jak najbardziej owu mogłaby być 12-14dc [emoji6] w ubiegłym cyklu równie dobrze mogłaś odczuwać ból po owulacji, po pęknięciu pęcherzyka [emoji39] pamiętaj, ze pik na teście owulacyjnym informuje, ze owulacja wystąpi w ciągu najbliższych 36h, to prawie 2 dni [emoji6]
 
Masz 10 dniowe miesiączki? Współczuję 😬
No niestety tak mi się zmieniło po porodzie,😩 teraz mam z 6 dni normalny okres ( krwawienie) a później do 10dc brązowe plamienie. I właśnie dlatego ten okres mi się tak ciągnie długo. Nawet mąż nieraz mnie dopytuje czy już coś możemy zaszaleć 😂😍a ja ze niestety ale mam jeszcze te durne plamienia i jeszcze musimy poczekać. 🙄
 
No niestety tak mi się zmieniło po porodzie,😩 teraz mam z 6 dni normalny okres ( krwawienie) a później do 10dc brązowe plamienie. I właśnie dlatego ten okres mi się tak ciągnie długo. Nawet mąż nieraz mnie dopytuje czy już coś możemy zaszaleć 😂😍a ja ze niestety ale mam jeszcze te durne plamienia i jeszcze musimy poczekać. 🙄
Ehhh, to faktycznie masz ciężko, ja mam w najgorszym wypadku 7 dniowe i strasznie mi się ciągnie ten czas... Co dopiero 10 dni 😩
 
A jak długie masz cykle? Jak najbardziej owu mogłaby być 12-14dc [emoji6] w ubiegłym cyklu równie dobrze mogłaś odczuwać ból po owulacji, po pęknięciu pęcherzyka [emoji39] pamiętaj, ze pik na teście owulacyjnym informuje, ze owulacja wystąpi w ciągu najbliższych 36h, to prawie 2 dni [emoji6]
Powiem tak, cykle zapisuje sobie w aplikacji flo, tylko dla siebie aby kontrolować kiedy może wystąpić następna miesiączka i jak długie cykle mam. A tu są moje cykle
 

Załączniki

  • Screenshot_20201109_175822_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_20201109_175822_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    114,4 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20201109_175828_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_20201109_175828_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    123,6 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry