reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

O myślałam, że szyjka się zmienia dopiero jak jest jakiś poziom bety :) co nie zmienia faktu, że ten cykl spisałam już na straty, bo mnie boli już brzuch typowo na @ więc pewnie we wtorek przylezie
Nie ma to znaczenia bo u każdej kobiety podnosi się w różnym momencie :) To jest reakcja też organizmu na ogólnie zmiany w hormonach, ale nie słyszałam nigdy by beta miała na to wpływ.
 
reklama
Test pozytywny i dopiero krwawienie 🤔
To chyba biochemiczna tak się objawia niestety. Jak to była żywoczerwona krew jak @ to raczej biochemiczna :( Powtórz test, betę zrób i idź do ginekologa, ale moim zdaniem nie ma sensu brac teraz progesteronu, bo możesz sobie rozregulować cykl a jak to biochemiczna to organizm sobie sam „poradził” i uregulował wszystko to nie ma co mu teraz mącić duphastonem.
 
Cześć Dziewczyny.
W tym tygodniu potwierdziło się, że coś zaskoczylo. Testy mocno pozytywne, beta wykonana na potwierdzenie aż 3 razy w odstępach 48h (76.1; 148;
291). Obecnie 4+5.
Od ok. 20dc mam kreskę na brodzie. Ogólnie widać że coś ze skórą jest nie tak, swędzi, czasem piecze, skóra jest tam sucha i podrażniona. Smaruje aloesem, na chwilę jest ok. Pojawila mi się też jakąś dziwna zmiana na nodze, wygląda to jakby piekło mi naczynko i się rozlało. Nie boli ani nie dokucza, po prostu dziwnie wygląda.
Powiązuje to że zmianami hormonalnymi. W ciąży z córką też miałam taką kreskę na brodzie. Ale pojawiła się ona dopiero ok 6 miesiąca ciąży. Miała któraś z Was takie zmiany? Jak sobie z tym radziliście?
 
Dziewczyny jadę w Bieszczady, myślicie, że mogę sobie pozwolić na trudny, wymagający szlak? To będzie mój 29 dc test na pewno jeszcze nic nie pokaże o ile by się udało. Strasznie się boję wysiłków z racji mojej pierwszej straty. Co o tym myślicie?
 
Dziewczyny jadę w Bieszczady, myślicie, że mogę sobie pozwolić na trudny, wymagający szlak? To będzie mój 29 dc test na pewno jeszcze nic nie pokaże o ile by się udało. Strasznie się boję wysiłków z racji mojej pierwszej straty. Co o tym myślicie?

Ja myślę, że spokojnie możesz. Straty zazwyczaj biorą się z innych przyczyn a nam się wydaje, że to stres czy wysiłek. Ja nie wiedziałam, że jestem w ciąży, bo testy robiłam po terminie @ i zdarzyło mi się wino wypić i na pewno nie to było powodem straty.
Moze będzie jakiś piechur 😁
 
Ja myślę, że spokojnie możesz. Straty zazwyczaj biorą się z innych przyczyn a nam się wydaje, że to stres czy wysiłek. Ja nie wiedziałam, że jestem w ciąży, bo testy robiłam po terminie @ i zdarzyło mi się wino wypić i na pewno nie to było powodem straty.
Moze będzie jakiś piechur 😁
Może po prostu wybiorę krótszą trasę, jeszcze najgorsze jest to, że miałam zrobić progesteron w 30 dc a nie bede miała jak, ciekawość mnie zeżre 🤣🤣 chyba, że zrobię w 26 dc będzie 6,7 po po owu przewidywanej. Ahhh nie wiem 🤣🤣
 
To chyba biochemiczna tak się objawia niestety. Jak to była żywoczerwona krew jak @ to raczej biochemiczna :( Powtórz test, betę zrób i idź do ginekologa, ale moim zdaniem nie ma sensu brac teraz progesteronu, bo możesz sobie rozregulować cykl a jak to biochemiczna to organizm sobie sam „poradził” i uregulował wszystko to nie ma co mu teraz mącić duphastonem.
Właśnie nie była żywo czerwona krew ale juz nie robię sobie nadzieji 😭
 
Ja sobie dziś zrobiłam taki test ale z proszku do pieczenia [emoji23] i oto efekt [emoji23]
Ale czad[emoji16] ciekawa jestem czy moja mama tak robila[emoji16][emoji16] ale wszystkie panie pewnie robiły takie testy po terminie @ a nie przed, myślę że na @ też mocz może mieć kwaśne pH. Sorki za zdjęcie, ale musialam[emoji23][emoji85] z dzisiaj rana, piana na 4cm poszła. Jak na Googlach chciałam się dowiedzieć o pH w ciągu cyklu to mi przeróżne artykuły wychodziły. No nic narazie nie biorę tego pod uwagę, bo jeszcze 4 dni do @
20200726_112721.jpeg
 
reklama
Do góry