reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślę, że mimo wszystko posiadając już 1 dziecko, trochę jest lżej bo się już ma tą małą istotkę 😊 jasne, że problemy mogą pojawić się zawsze i wszędzie, nie zależnie od ilości dzieci 🤷‍♀️ mam nadzieję, że wkrótce zobaczysz te 2 kreseczki🤩
Jasne że tak, z tym że moja cora juz ma 9 lat, już zapomnialam jak bobas wygląda I jak sie go obsluguje 🤣
 
reklama
Ja też mam jedno dziecko a Nie mogę zajsc w druga ciaze od jakis 4 lat. Więc nie ma czegoś takiego że po 1 dziecku nie ma problemow z zajsciem. Niestety ale roznie bywa i sa różne problemu. Nikomu źle nie życzę , jedyne co to można się mocno rozczarowac
Ale ja nie napisałam, że po pierwszym dziecku nie ma problemów z zajściem w ciążę, tylko, że można być pewnym (skoro dziecko jest na świecie) że koleżanka może zajść w ciążę ogólnie
 
Ja też mam jedno dziecko a Nie mogę zajsc w druga ciaze od jakis 4 lat. Więc nie ma czegoś takiego że po 1 dziecku nie ma problemow z zajsciem. Niestety ale roznie bywa i sa różne problemu. Nikomu źle nie życzę , jedyne co to można się mocno rozczarowac

Zgadza się, nawet mając już jedno dziecko może być problem i wówczas trzeba szukać przyczyn. Wiele dziewczyn stara się i dłużej o swoje pierwsze wymarzone i wciąż coś im staje na drodze. Ale jesteśmy tu by się wspierać w staraniach, mam nadzieje, ze każda z nas odejdzie stad z sukcesem [emoji3590]
 
Mój brał profertil i wyniki się sporo poprawiły Ruch postępowy z 5 % do 33 %. Jestem dumna z mojego męża że tak dzielnie podszedł do tych badań od urologa/androloga po oddawanie nasienia. Chociaż powiedział ze wymaz urologowi dał zrobić pierwszy i ostatni raz bo to było najgorsze.
Z 5 na 33%? Kurcze, Mojemu wyszło wszystko ok z wyjątkiem plemników ruchliwych i plemników z prawidłowa budowa (po 30%). Gin mnie nastraszyła, że tak źle ale skoro mówisz, że Twój miał 5% to z moim nie jest tak źle 🤨
 
Ciekawa jestem czy nasi partnerzy tez tak o nas mówią, ze są dumni jak chodzimy do gina, rozkraczamy się przed nimi, pozwalamy tam wkładać ciała obce i nimi kręcić i skrobać [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Heh muszę się spytać o to męża ale wydaje mi się nam jest łatwiej niż Panom, mój jak miał ostatnio pobierany wymaz to omal nie zemdlał w tym gabinecie 🙈
 
Heh muszę się spytać o to męża ale wydaje mi się nam jest łatwiej niż Panom, mój jak miał ostatnio pobierany wymaz to omal nie zemdlał w tym gabinecie [emoji85]

Nie sadze by w ogóle gadali o takich rzeczach [emoji1787] A czemu nam jest łatwiej? Mi z różnych przyczyn nie jest nigdy łatwo i nigdy nie będzie [emoji2368]
 
Z 5 na 33%? Kurcze, Mojemu wyszło wszystko ok z wyjątkiem plemników ruchliwych i plemników z prawidłowa budowa (po 30%). Gin mnie nastraszyła, że tak źle ale skoro mówisz, że Twój miał 5% to z moim nie jest tak źle 🤨
Na badania nasienia patrzy się całokształtowo bo tak jak mój może mieć 3 % o prawidłowej budowie ale mieć ich baaardzo dużo czyli 3 % z 497,3 mln no to trochę ich jest a wystarczy tylko ten jeden. Ale teraz myślę ze z tych 3% jest ich już więcej bo mąż bierze antybiotyk bo z wymazu wyszła bakteria która niszczyła plemniki :)
 
reklama
Do góry