reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak dokładnie im krócej tym lepiej, ja dopiero 4 cykl się staram a już raz miałam poważny kryzys, nie jestem w stanie sobie wyobrazić co Ty czujesz po 4 latach.. 😔
Ja to samo... Z pierwsza ciąża w ogóle nie miałam problemu, a tu takie rzeczy teraz... Też już miałam kryzys, tak samo jak Ty, musimy wierzyć że uda się jak najszybciej 🤗🤗🤗
 
Jak tutaj komuś jest źle to zapraszam na wątek staraczek I połowy 2020 r. Tam jest miło i przyjemnie. Akceptujemy wszystkie zapytania i posty, duchy cieni, kreski po czasie i mydlimy sobie oczy jak te pizdy czy jak to tam było [emoji854][emoji6][emoji38][emoji38][emoji38]
 
Tak dokładnie im krócej tym lepiej, ja dopiero 4 cykl się staram a już raz miałam poważny kryzys, nie jestem w stanie sobie wyobrazić co Ty czujesz po 4 latach.. 😔
Ja przeszłam etap spontanicznych starań, staran z monitoringiem i stymulacja, później etap rozpaczy złości zalamania. Nawet zaczelam wtedy pić więcej niż zwykle 🤣. Teraz nie prowadzę kalendarzyka I nie robię testow żadnych, po prostu czekam do okresu. Teraz uważam że jak ma być to będzie I nie mam już na to takiego wpływu. Oboje z mężem jesteśmy zdrowi bo robilismy badania. Wygląda to u nas na nieplodnosc wtorna idiopatyczna, czyli bez żadnego powodu
 
Na badania nasienia patrzy się całokształtowo bo tak jak mój może mieć 3 % o prawidłowej budowie ale mieć ich baaardzo dużo czyli 3 % z 497,3 mln no to trochę ich jest a wystarczy tylko ten jeden. Ale teraz myślę ze z tych 3% jest ich już więcej bo mąż bierze antybiotyk bo z wymazu wyszła bakteria która niszczyła plemniki :)
O matulko kochana.. To jeśli mój ma 30% z cytuje "liczba plemników ok. 50mln w 1 ml" i nizej jest ">=15mln/ml". Potem kolejne "ilość 5,2ml" i niżej ">=1,5ml" to to jak to interpretować? Wiem, że lekarzem nie jesteś ale może swoje zdanie wyrazisz. Teraz się zastanawiam czy nie iść do drugiego gin po konsultacje w tej sprawie. U nas to zleciła tylko badanie nasienia, bez żadnych wymazów
 
Ja przeszłam etap spontanicznych starań, staran z monitoringiem i stymulacja, później etap rozpaczy złości zalamania. Nawet zaczelam wtedy pić więcej niż zwykle 🤣. Teraz nie prowadzę kalendarzyka I nie robię testow żadnych, po prostu czekam do okresu. Teraz uważam że jak ma być to będzie I nie mam już na to takiego wpływu. Oboje z mężem jesteśmy zdrowi bo robilismy badania. Wygląda to u nas na nieplodnosc wtorna idiopatyczna, czyli bez żadnego powodu
Ja jestem na etapie złości. Do kwietnia czekam, wtedy tez mi stuknie 4 lata i wyniki też ok 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry