reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja jestem na etapie złości. Do kwietnia czekam, wtedy tez mi stuknie 4 lata i wyniki też ok 🤷‍♀️
Masakra a wy o pierwsze się staracie? Wiesz mi się wydaje że u mnie ta głowa mimo wszystko nie może odpuścić bo jednak co jakiś czas myślę na ten temat , w cyklu w którym mi się udalo zajsc to w ogole nie chcialam być w ciąży haha 😉
 
Masakra a wy o pierwsze się staracie? Wiesz mi się wydaje że u mnie ta głowa mimo wszystko nie może odpuścić bo jednak co jakiś czas myślę na ten temat , w cyklu w którym mi się udalo zajsc to w ogole nie chcialam być w ciąży haha 😉
Tak o 1.w pierwszym roku musiałam się wyrównać po odstawieniu anty. W sumie przeciągnęło się to troszkę na 2 rok. Później badania krwi, usg, nasienia i wszystko było i jest cacy 🤷‍♀️ 3 ginekologów 😅 teraz mam spoko babeczkę. Stymuluje mnie 2 raz clo I dajemy sobie czas do kwietnia, wtedy dam się jej położyć na oddział i zbadać z każdej możliwej strony 😉
 
Ja przeszłam etap spontanicznych starań, staran z monitoringiem i stymulacja, później etap rozpaczy złości zalamania. Nawet zaczelam wtedy pić więcej niż zwykle [emoji1787]. Teraz nie prowadzę kalendarzyka I nie robię testow żadnych, po prostu czekam do okresu. Teraz uważam że jak ma być to będzie I nie mam już na to takiego wpływu. Oboje z mężem jesteśmy zdrowi bo robilismy badania. Wygląda to u nas na nieplodnosc wtorna idiopatyczna, czyli bez żadnego powodu

Łatwiej jest mieć takie podejście jak już się dziecko ma [emoji6] wiele dziewczyn nie doczekało się szczęśliwie ani jednego rozwiązania, zapewne ciężko wtedy podchodzić „jak będzie to będzie”.
 
Tak o 1.w pierwszym roku musiałam się wyrównać po odstawieniu anty. W sumie przeciągnęło się to troszkę na 2 rok. Później badania krwi, usg, nasienia i wszystko było i jest cacy 🤷‍♀️ 3 ginekologów 😅 teraz mam spoko babeczkę. Stymuluje mnie 2 raz clo I dajemy sobie czas do kwietnia, wtedy dam się jej położyć na oddział i zbadać z każdej możliwej strony 😉
I jak sie czujesz po tym clo ? Ja byłam sucha jak wior az do owulacji, później bralam estrofem I było minimalnie lepiej. Ogólnie ginekolog mi powiedziala że mam dobra rezerwe jajnikowa duzo jajeczek, grube endometrium więc niby wszystko w porządku. Nie musiałam brac zastrzyku bo byla owulacja. Ale wydaje mi się że I sex wtedy byl kiepski taki wymuszony. Teraz już nie truje mojemu tylka I kochamy się o wiele czesciej. Ktory dc jestes? Ja 26 dc mam 29-30 dniowe cykle zazwyczaj lub krotsze, dziś temp w pracy z rana 36.9 ale pewnie przed @ zaraz spadnie
 
reklama
I jak sie czujesz po tym clo ? Ja byłam sucha jak wior az do owulacji, później bralam estrofem I było minimalnie lepiej. Ogólnie ginekolog mi powiedziala że mam dobra rezerwe jajnikowa duzo jajeczek, grube endometrium więc niby wszystko w porządku. Nie musiałam brac zastrzyku bo byla owulacja. Ale wydaje mi się że I sex wtedy byl kiepski taki wymuszony. Teraz już nie truje mojemu tylka I kochamy się o wiele czesciej. Ktory dc jestes? Ja 26 dc mam 29-30 dniowe cykle zazwyczaj lub krotsze, dziś temp w pracy z rana 36.9 ale pewnie przed @ zaraz spadnie
Ja po clo ok. Endo super, pęcherzyki pękają 🤷‍♀️ ale biorę wiesiołek bo ja mam ogólnie suchote 🥴 kochamy się jak wyjdzie 😅 co 2 dni, lub codziennie, jak się trafi 😏 ja mam 26 dniowe cykle 😁 ale ten mam super dziwny. Mierze temp od ponad roku i moja temp w 1 fazie zawsze od 36,5/36,6 a 2 faza 36,8. W poprzednim cyklu wyższe utrzymały mi się do 8dc, a w tym cyklu spadły 1 dnia @,i wróciły na wyższe. Jestem już 19dc I nadal na wyższych z poprzedniego cyklu 🤷‍♀️ więc albo mi się cykl wydłuży albo jest stracony 🤷‍♀️
 
Do góry