reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wierze, ze i Tobie się uda [emoji3590] na spokojnie, bez spiny, a jak Ci się będzie dłużyć to zawsze możesz odwiedzić dobrego ginekologa i z nim porozmawiać.
Tak wiem kochana, mam gdzieś tam z tyłu głowy że być może przyjdzie ten czas na pomoc ginka, ale narazie nie tracę wiary i wierzę że wkoncu się uda w najmniej oczekiwanym momencie tak jak to miałam z synkiem 😁
 
reklama
Ja tutaj kiedyś też wrzuciłam testy ciążowe dodatnie i dostalam pocisk... Ja Wam życzę jak najlepiej ale macie bardzo złe podejście do tego wszystkiego. Dużo dziewczyn wypowiadało się o wątku staraczkowym i są same negatywy.
Jak ja tu wjadę to dopiero zrobi się negatywnie... Czytam was cały czas i czasem nie mogę uwierzyć jakie baby są tępe... To raz dwa zawsze znajdzie się jakaś obrończyni któreś laski która kompletnie wjeżdża z dupy z pytaniem na staraczki które pasuje tylko i wyłącznie do CIĄŻOWYCH wątków.!!! I ten ktoś robi to znów, kolejny tępy post żeby znaleźć obrońcę...

To że coś jest szczere nie znaczy że jest nie mile!!! Żyjecie w mydlanych bankach i jak ktoś powie prawdę uważacie kogoś za wrednego??? [emoji2356][emoji2356][emoji2356] Szok takie rzeczy w podstawówce...

Nie podoba się jazda na wątek w którym mydlicie sobie oczy jak sztuczne pizdy w filmach o wielkich cudownych słodkich przyjaciółkach!!
 
Acha, jestem ciekawa jak to u mnie będzie wyglądać, ja kierując się bólem ( kuciem jajników) i śluzem to wychodziło mi też na 16 dc. No ale jednak to za mało żeby potwierdzić że tego dnia jest owu.
Kiedyś czytałam na necie, że ktoś pytał właśnie o ten ból owulacyjny i jakiś lekarz odpowiedział że nie ma potwierdzenia że gdy "ten ból" odczuwamy to właśnie w tej chwili jest owu, może być dzień wcześniej albo właśnie w momencie tego bólu albo nawet już po. Dlatego też jestem ciekawa z moimi "odczuciami" a tym co pokaże test. 😊
U mnie np klocie jajników było od 15dc ale to tak delikatnie. Od 20dc zaczęło coraz więcej a owulacja z testów wyszła na 26dc. Dlatego teraz już wiem, żeby się nie kierować tymi jajnikami 🙃
 
My tez oddawalismy nasienie do badanie. Znaczy moj Romeo :D. Gin przepisala mu poki co Fertistm i zobaczymy za miesiac czy cos sie poprawilo
Mój brał profertil i wyniki się sporo poprawiły Ruch postępowy z 5 % do 33 %. Jestem dumna z mojego męża że tak dzielnie podszedł do tych badań od urologa/androloga po oddawanie nasienia. Chociaż powiedział ze wymaz urologowi dał zrobić pierwszy i ostatni raz bo to było najgorsze.
 
Ale też możesz być bardziej spokojna bo już jedno dziecko masz, to znaczy że nie ma problemu z zajściem w ciążę 😊
Ja też mam jedno dziecko a Nie mogę zajsc w druga ciaze od jakis 4 lat. Więc nie ma czegoś takiego że po 1 dziecku nie ma problemow z zajsciem. Niestety ale roznie bywa i sa różne problemu. Nikomu źle nie życzę , jedyne co to można się mocno rozczarowac
 
Ja też mam jedno dziecko a Nie mogę zajsc w druga ciaze od jakis 4 lat. Więc nie ma czegoś takiego że po 1 dziecku nie ma problemow z zajsciem. Niestety ale roznie bywa i sa różne problemu. Nikomu źle nie życzę , jedyne co to można się mocno rozczarowac
Myślę, że mimo wszystko posiadając już 1 dziecko, trochę jest lżej bo się już ma tą małą istotkę 😊 jasne, że problemy mogą pojawić się zawsze i wszędzie, nie zależnie od ilości dzieci 🤷‍♀️ mam nadzieję, że wkrótce zobaczysz te 2 kreseczki🤩
 
reklama
Mój brał profertil i wyniki się sporo poprawiły Ruch postępowy z 5 % do 33 %. Jestem dumna z mojego męża że tak dzielnie podszedł do tych badań od urologa/androloga po oddawanie nasienia. Chociaż powiedział ze wymaz urologowi dał zrobić pierwszy i ostatni raz bo to było najgorsze.

Ciekawa jestem czy nasi partnerzy tez tak o nas mówią, ze są dumni jak chodzimy do gina, rozkraczamy się przed nimi, pozwalamy tam wkładać ciała obce i nimi kręcić i skrobać [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Do góry