reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A Ty w ogóle miałaś normalny @? Może Ty w ciąży jesteś i nie wiesz [emoji16]
Moje @ są krótkie I raczej słabo obfite, więc był normalny 😁 w ciąży na bank nie jestem bo byłabym jakimś wyjątkiem 😂 jedna na milion😂 żadnych innych objawów, więc Impossible 🤷‍♀️
Nie wiedziałam, że jak są wyższe temp na tym etapie to cykl może być stracony[emoji15] wtedy nie ma owu czy o co kaman? [emoji848]
Wiesz, ja mierze od kilkunastu cykli. Okres to spadek, później do owu na niższych (w moim przypadku jest to zazwyczaj 36,4 /36,5) po owu skok do 36,75 i wyżej, @spadek i tak w kółko 😉 (poprzedni cykl też mi później spadła bo dopiero w 7dc,ale byłam na monitoringu i owu była I było kilka niższych, żeby można było zauważyć skok) a teraz na 1 dzień okresu spadła do 36,4 nastepnego dnia było już 36,6(zlałam tą temp bo podczas okresu lubią się temp wahać) i 3 dnia już 36,8 🤦‍♀️ i tak sobie do dzisiaj jest raz 36,75 raz 36,81🤷‍♀️ jeśli jest to cykl z wyższymi, to jeśli będzie owu to powinno mi skoczyć do minimum 37. Ale znając swoje cykle sądzę, że nic z tego 🤷‍♀️
 
reklama
Moje @ są krótkie I raczej słabo obfite, więc był normalny 😁 w ciąży na bank nie jestem bo byłabym jakimś wyjątkiem 😂 jedna na milion😂 żadnych innych objawów, więc Impossible 🤷‍♀️
Wiesz, ja mierze od kilkunastu cykli. Okres to spadek, później do owu na niższych (w moim przypadku jest to zazwyczaj 36,4 /36,5) po owu skok do 36,75 i wyżej, @spadek i tak w kółko 😉 (poprzedni cykl też mi później spadła bo dopiero w 7dc,ale byłam na monitoringu i owu była I było kilka niższych, żeby można było zauważyć skok) a teraz na 1 dzień okresu spadła do 36,4 nastepnego dnia było już 36,6(zlałam tą temp bo podczas okresu lubią się temp wahać) i 3 dnia już 36,8 🤦‍♀️ i tak sobie do dzisiaj jest raz 36,75 raz 36,81🤷‍♀️ jeśli jest to cykl z wyższymi, to jeśli będzie owu to powinno mi skoczyć do minimum 37. Ale znając swoje cykle sądzę, że nic z tego 🤷‍♀️
To może po owu skoczy na tak wysoka temperaturę i zostanie bo się uda 🤷👍 może to znak od Twojego organizmu, że to czas 😁
 
Moje @ są krótkie I raczej słabo obfite, więc był normalny [emoji16] w ciąży na bank nie jestem bo byłabym jakimś wyjątkiem [emoji23] jedna na milion[emoji23] żadnych innych objawów, więc Impossible [emoji2368]

Też o tym pomyślałam skoro te temperatury się ciągle wyższe utrzymują [emoji16]

Ciocia mojej znajomej o ciąży dowiedziała się w 3 miesiącu, bo myślała, ze ma miesiączki normalnie [emoji2368] tylko mówię [emoji16]
 
To może po owu skoczy na tak wysoka temperaturę i zostanie bo się uda 🤷👍 może to znak od Twojego organizmu, że to czas 😁
Ciocia mojej znajomej o ciąży dowiedziała się w 3 miesiącu, bo myślała, ze ma miesiączki normalnie [emoji2368] tylko mówię [emoji16]
Robiłam test w dniu @ (zaraz po dostałam 😂 tak już mam, nasikam i bah jest 😂) I dzień przed I był negatywny, więc to nie ciąża na bank 😎 ale no może się podniosą, zobaczymy narazie nie czuję się na żadną owu ani nic 🤷‍♀️ a w zeszłym cyklu była dość wcześnie bo 12dc,teraz flo pokazuje 15dc, so we will see 😎
 
Robiłam test w dniu @ (zaraz po dostałam [emoji23] tak już mam, nasikam i bah jest [emoji23]) I dzień przed I był negatywny, więc to nie ciąża na bank [emoji41] ale no może się podniosą, zobaczymy narazie nie czuję się na żadną owu ani nic [emoji2368] a w zeszłym cyklu była dość wcześnie bo 12dc,teraz flo pokazuje 15dc, so we will see [emoji41]

A może jesteś ciut ciut przeziębiona, nie chora ale wiesz, organizm podnosi temperaturę w takich sytuacjach trochę [emoji2368]
 
reklama
Do góry