reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja 5 dpo i przez całą sytuację nie wiem co chcę

Kochana myśle ze chcesz tego samego czego chciałaś tydzień temu, miesiąc temu, tylko obecna sytuacja może trochę Cię przeraża i stad wątpliwości. Nie martw się proszę [emoji8] jeszcze nie ma czym, będzie dobrze, zobaczysz [emoji11]
 
reklama
Zdrowa jak ryba [emoji2368] czuje się świetnie [emoji2368] nic nie zmieniałam w suplach, ani w diecie. No jak widać nawet po kilkunastu cyklach, znajdzie się taki, który zaskoczy [emoji23]

Może nawet nie wiesz, ze organizm się mobilizuje [emoji6] jestem bardzo ciekawa jak ten cykl Ci się dalej potoczy. Pokazuj mi tu piękny skok po owu [emoji16][emoji110]
 
Kurczę a mi się znowu coś poprzestawiało.
W 9 dc pęcherzyk 18 mm, 11 dc nitki krwi i plamienie takie kawa z mlekiem test owu prawie ze białe. 12 dc na teście owu zaczyna się coś dziać, ale plamienie jest ciut jaśniejsze niż wczoraj. Jakieś glutki śluzu niby rozciągliwy ale pęka. Niby dzisiaj pęcherzyk powinien mieć 24 mm i wydaje mi się ze będzie przerośnięty jak będzie pik lh....
 
Może nawet nie wiesz, ze organizm się mobilizuje [emoji6] jestem bardzo ciekawa jak ten cykl Ci się dalej potoczy. Pokazuj mi tu piękny skok po owu [emoji16][emoji110]
Może mój organizm już wiedział wcześniej o orzeczeniu tk, i trzyma wyższa temp, bo jest wzburzony 🤔🤔🤣 no zobaczymy co ten cykl przyniesie 😎
Inaczej nie będzie kochana! Zawsze kobiety jakoś sobie radziły i dalej będziemy. Żadna z Nas nie zostanie z niczym sama ❤️ poza tym trzeba myśleć pozytywnie! Każda nasza ciąża będzie idealnym obrazem ciąży, i urodzą się same piękne zdrowe bobaski, robiące piękne zdrowe kupki 😂
 
Kurczę a mi się znowu coś poprzestawiało.
W 9 dc pęcherzyk 18 mm, 11 dc nitki krwi i plamienie takie kawa z mlekiem test owu prawie ze białe. 12 dc na teście owu zaczyna się coś dziać, ale plamienie jest ciut jaśniejsze niż wczoraj. Jakieś glutki śluzu niby rozciągliwy ale pęka. Niby dzisiaj pęcherzyk powinien mieć 24 mm i wydaje mi się ze będzie przerośnięty jak będzie pik lh....
Podobno czasami przy owu może wystąpić delikatne plamienie 🤔 a temp mierzysz?
 
reklama
Może mój organizm już wiedział wcześniej o orzeczeniu tk, i trzyma wyższa temp, bo jest wzburzony [emoji848][emoji848][emoji1787] no zobaczymy co ten cykl przyniesie [emoji41]
Inaczej nie będzie kochana! Zawsze kobiety jakoś sobie radziły i dalej będziemy. Żadna z Nas nie zostanie z niczym sama [emoji3590] poza tym trzeba myśleć pozytywnie! Każda nasza ciąża będzie idealnym obrazem ciąży, i urodza6sie same piękne zdrowe bobaski, robiące piękne zdrowe kupki [emoji23]

Hahahaha [emoji1787][emoji1787][emoji1787] może i tak.

I zgadzam się z druga częścią, dodam tylko ze wszystkie będziemy mieć dwie krechy w październiku i listopadzie i będziemy razem martwić się tymi kupami w wakacje [emoji23]
 
Do góry