reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mierze temp i w tym cyklu zamierzam pobawic się testami owu. Zobaczymy co z tego wyjdzie[emoji847]
Zawsze masz takie długie cykle czy teraz coś się dzieje?

Zwykle średnio maja koło 29 dni, choć raz na ruski rok zdarzy się dłuższy. Teraz wiem, ze miałam przesunięta owulacje, wiec spokojnie czekam [emoji39]

Powodzenia z testami! Nie każdy je lubi, ja akurat jestem z tych drugich, dość mi pomagały w stwierdzeniu owulacji, bo nie mam zbyt intensywnych jej objawów.
 
Dziękuję[emoji8] no zobaczymy czy się polubimy[emoji38]
A kiedy zamierzasz testować? Myślisz, że mogło się wam udać w tym cyklu?[emoji848][emoji6]

Seks był, owulacja była, wiec niby szanse są, ale jakoś mam wrażenie, ze się nie udało [emoji2368][emoji16] jeśli do końca miesiąca nie dostanę @ to pewnie zatestuje, ale myśle, ze już się zbliża i w przyszłym tygodniu dopadnie mnie na dobre [emoji16]

Ale trzymam za Ciebie w tym cyklu kciuki! Oby testy Ci dodatkowo pomogły [emoji3526] dzięki nim (i badaniu proga) zweryfikowałam swojego gina, którego właśnie zmieniam [emoji23]
 
Seks był, owulacja była, wiec niby szanse są, ale jakoś mam wrażenie, ze się nie udało [emoji2368][emoji16] jeśli do końca miesiąca nie dostanę @ to pewnie zatestuje, ale myśle, ze już się zbliża i w przyszłym tygodniu dopadnie mnie na dobre [emoji16]

Ale trzymam za Ciebie w tym cyklu kciuki! Oby testy Ci dodatkowo pomogły [emoji3526] dzięki nim (i badaniu proga) zweryfikowałam swojego gina, którego właśnie zmieniam [emoji23]
No to trzymam kciuki żeby jednak ta @ nie doszla[emoji1695][emoji1695][emoji8] czekam tu na Twoje piękne dwie grube krechy!
A co gin Ci powiedział, że cykl bezowulacyjny?
 
Hejka wszystkim[emoji2322]
Dziś 8dc. Wredna @ w końcu sobie poszła więc nareszcie mogę zacząć działać [emoji3060][emoji3059]
A co u Was? Ściskam mocno[emoji847][emoji7]
11dc I nadal na wyższych 😂 albo cykl stracony albo będzie cały na dużo wyższych 🤷‍♀️ nie wiem, pierwszy raz odkąd mierze temp mam taki cykl 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
No to trzymam kciuki żeby jednak ta @ nie doszla[emoji1695][emoji1695][emoji8] czekam tu na Twoje piękne dwie grube krechy!
A co gin Ci powiedział, że cykl bezowulacyjny?

To śmieszna historia. W 14dc stwierdził ze owu była z lewego jajnika, mam zrobić proga tydzień później (tyle ze testy LH wychodziły negatywne, No ale założyłam ze były badziewne). 21dc prog poniżej 1, 22dc kolejna wizyta. Stwierdziła dalej, ze cykl bezowulacyjny mimo, ze na prawym jajniku pęcherzyk 18 mm i endo jakby było w połowie cyklu dopiero. Tknęło mnie i testowałam dalej i 22/23 dc miałam pik. 30dc poszłam sprawdzić proga i już wyniósł ponad 12. Pani doktor powiedziała ze mam proga nie robić. Nie posłuchałam i nie żałuje. Nieszczególnie była zaangażowana w to, ze chce sprawdzić czy w ogóle miewam owulacje, kazała mi nie przychodzić jak nie zajdę w ciąże albo za rok. No to już nie przyjdę i wracam tam, gdzie chciano ze mną rozmawiać kiedyś. [emoji2368]
 
reklama
To śmieszna historia. W 14dc stwierdził ze owu była z lewego jajnika, mam zrobić proga tydzień później (tyle ze testy LH wychodziły negatywne, No ale założyłam ze były badziewne). 21dc prog poniżej 1, 22dc kolejna wizyta. Stwierdziła dalej, ze cykl bezowulacyjny mimo, ze na prawym jajniku pęcherzyk 18 mm i endo jakby było w połowie cyklu dopiero. Tknęło mnie i testowałam dalej i 22/23 dc miałam pik. 30dc poszłam sprawdzić proga i już wyniósł ponad 12. Pani doktor powiedziała ze mam proga nie robić. Nie posłuchałam i nie żałuje. Nieszczególnie była zaangażowana w to, ze chce sprawdzić czy w ogóle miewam owulacje, kazała mi nie przychodzić jak nie zajdę w ciąże albo za rok. No to już nie przyjdę i wracam tam, gdzie chciano ze mną rozmawiać kiedyś. [emoji2368]
To ma być lekarz...[emoji2358] fakt skoro kazała nie przychodzić to już nie przyjdziesz. Wedle życzenia[emoji847]
 
Do góry