reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jaka pogoda taki nastrój, kolejny monitoring 11 dc i endo bez zmian ok. 5 mm, pecherzyki giganty 30,25 i 15.
w pn kolejny monitoring, dzisiaj pobrane hormony, lh, progesteron i chyba estradiol ... jakis dół nie wiem co dalej 😟
 
reklama
Witam Mamuśki... 😃 wyszła mi blada kreska... -staramy się o dzidziusia 4 miesiące. Okres się spóźnia 2 dni. Dołączam zdjęcie co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20201017_141122.jpg
    IMG_20201017_141122.jpg
    703,5 KB · Wyświetleń: 142
  • IMG_20201017_124004.jpg
    IMG_20201017_124004.jpg
    256,8 KB · Wyświetleń: 131
Witam Mamuśki... 😃 wyszła mi blada kreska... -staramy się o dzidziusia 4 miesiące. Okres się spóźnia 2 dni. Dołączam zdjęcie co o tym myślicie?
Gratulacje :) ale może nie w tym wątku napisałaś? Tu są staraczki, a nie mamuśki, ale jesteś tu nowa jak widać po dacie i ilości postów więc pomyłka może się zdarzyć :) skoro masz test pozytywny t dołącz do mamusiek odpowiednio do miesiąca na kiedy będziesz miała termin. :)
 
Witam Mamuśki... [emoji2] wyszła mi blada kreska... -staramy się o dzidziusia 4 miesiące. Okres się spóźnia 2 dni. Dołączam zdjęcie co o tym myślicie?

Tu jeszcze dziewczyny na etapie starań [emoji6] gratuluje i polecam zapisać się na mamuśki odpowiedniego miesiąca lub październikowe kreski [emoji3526]
 
Hej hej dziewczyny;) któraś pisała o śnie z testem 😁 ja też dzisiaj taki miałam !:D wstawalam do pracy o 3.30 i chyba to była akurat faza snu bo jak mnie budzik obudził to byłam w takim szoku jakbym przed chwila naprawdę miała pozytyw :p a tak ogólnie to @na czwartek (nie)przewidziana ,zero jakichkolwiek objawów ,poza notorycznym już kłuciem jajników i pochwy.... Jak dostanę okres a to nie przejdzie idę do lekarza bo o ile nie jest to mocno bolące ,to uporczywe... no i 12h w pracy mnie dziś wykończyło....
 
Hej dziewczyny, miała któraś z Was kiedyś tak że na teście ciążowym druga kreska jest biała? Tzn 3 minuty po zrobieniu była lekko podchodząca pod róż ale teraz jest cień bardziej podchodzący pod biały. zrobiłam już 15 takich testów w ciągu kilku miesięcy i nigdy nic takiego nie było. Zdaje sobie sprawę że może to być jakiś wadliwy ale może któraś z was tak miała i te testy się inaczej wybarwiają. Jest to test z allegro taki gratis do owulacyjnych.
 
reklama
Hej dziewczyny, miała któraś z Was kiedyś tak że na teście ciążowym druga kreska jest biała? Tzn 3 minuty po zrobieniu była lekko podchodząca pod róż ale teraz jest cień bardziej podchodzący pod biały. zrobiłam już 15 takich testów w ciągu kilku miesięcy i nigdy nic takiego nie było. Zdaje sobie sprawę że może to być jakiś wadliwy ale może któraś z was tak miała i te testy się inaczej wybarwiają. Jest to test z allegro taki gratis do owulacyjnych.
Wydaje mi się, że ten test był wadliwy albo po prostu to kreska fabryczna była tak mocno widoczna [emoji848]
 
Do góry