reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja się tak spytam wszystkim mierzącym temp... Czy miała któraś z Was tak, że 1 dnia okresu temp spada, a zaraz 2 rośnie i utrzymuje się na temp wyższych przez jakiś czas? Bo mierze od ponad roku i już 2 cykl mam taki, że temp wzrasta mi 2dc🧐 zobaczymy czy tak jak w poprzednim cyklu utrzyma się przez parę dni 🤔🧐
 
Miałam iść powtórzyć betę, ale u nas laboratoria zamknięte.... Więc chyba zacznę od poniedzialku
Nasuneło mi się pytanie
Jeśli beta w czwartek wynosiła 271,8, a wizytę mam w środę 21.10.2020r to według odpowiedniego przyrostu Hcg już coś powinno być widać prawda?
Wiem, że to wróżenie z fusów, po prostu nie chce znowu usłyszeć, że to może być pozamaciczna..
 
A ja się tak spytam wszystkim mierzącym temp... Czy miała któraś z Was tak, że 1 dnia okresu temp spada, a zaraz 2 rośnie i utrzymuje się na temp wyższych przez jakiś czas? Bo mierze od ponad roku i już 2 cykl mam taki, że temp wzrasta mi 2dc[emoji3166] zobaczymy czy tak jak w poprzednim cyklu utrzyma się przez parę dni [emoji848][emoji3166]
Nie mi spada i dopiero w gore leci po owu. W tym cyklu miałam jedno dniowy wzrost tylko.
 
reklama
Miałam iść powtórzyć betę, ale u nas laboratoria zamknięte.... Więc chyba zacznę od poniedzialku
Nasuneło mi się pytanie
Jeśli beta w czwartek wynosiła 271,8, a wizytę mam w środę 21.10.2020r to według odpowiedniego przyrostu Hcg już coś powinno być widać prawda?
Wiem, że to wróżenie z fusów, po prostu nie chce znowu usłyszeć, że to może być pozamaciczna..
Nie da się tego tak ocenić. Spokojnie. Usg prawdę ci powie. Nie stresuj się i nie przyciągaj złych myśli.
 
Do góry