reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja się tak spytam wszystkim mierzącym temp... Czy miała któraś z Was tak, że 1 dnia okresu temp spada, a zaraz 2 rośnie i utrzymuje się na temp wyższych przez jakiś czas? Bo mierze od ponad roku i już 2 cykl mam taki, że temp wzrasta mi 2dc[emoji3166] zobaczymy czy tak jak w poprzednim cyklu utrzyma się przez parę dni [emoji848][emoji3166]
Mi temp spada i rośnie dopiero po owulacji
 
reklama
Mi temp spada i rośnie dopiero po owulacji
Też tak miałam zazwyczaj. Spadała w dniu @ i rosła po owu, ale teraz mam już 2 cykl, że spada na jeden dzień @ i wraca do wyższych 🤷‍♀️ zobaczymy jak teraz będzie bo w poprzednim cyklu utrzymywała się na wyższych przez 6 dni i spadła na 6 dni i znowu wzrosła po owu 😂 jakaś taka dziwna anomalia 🤦‍♀️
 
A ja się tak spytam wszystkim mierzącym temp... Czy miała któraś z Was tak, że 1 dnia okresu temp spada, a zaraz 2 rośnie i utrzymuje się na temp wyższych przez jakiś czas? Bo mierze od ponad roku i już 2 cykl mam taki, że temp wzrasta mi 2dc🧐 zobaczymy czy tak jak w poprzednim cyklu utrzyma się przez parę dni 🤔🧐
U mnie było tak że w pierwszy dzień miesiączki spadła do 36,6 a na drugi dzień wzrosła do 36,8 i spadała powoli do 36,6.
 
Podobno te zmiany temperatury zależą od indywidualnej wrażliwości i termoregulacji i nie zawsze świadczą o tym, że coś jest nie tak, tylko organizm mniej lub bardziej reaguje. Mi też pierwszego dnia okresu lub dzień przed spada, w trakcie okresu trochę rośnie, potem w owulację mam lekki skok i potem duży. A kiedyś miałam książkowo. 1 dnia okresu spadała, w owulację spadała bardziej, dzień po owu rosła.
 
Ostatnia edycja:
I jeszcze dowiedziałam się od ginekologa na wizycie nieplodnosciowa, że teraz trochę pomiary się mogą zmienić ze względu na okres grzewczy, zanim organizm się przystosuje. Ale na ile to prawda to nie wiem.
 
reklama
I jeszcze dowiedziałam się od ginekologa na wizycie nieplodnosciowa, że teraz trochę pomiary się mogą zmienić ze względu na okres grzewczy, zanim organizm się przystosuje. Ale na ile to prawda to nie wiem.
Tylko, że ja mierze już ponad rok i nigdy mi się tak nie działo 🤷‍♀️ taką anomalie mam ostatnio i mnie zastanawia 🤷‍♀️ na ostatnim monitoringu pytałam o to Gin, to powiedziała, że nie ma w tym nic niepokojącego bo 0,2 /0,3 stopnia to normalne odchylenia 🤷‍♀️
 
Do góry